Hej, mam problem z uruchomieniem gry przez ea play

autor: manuelneuer12009
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Hej, mam problem z uruchomieniem gry przez ea play

[ Edytowane ]
★★★ Novice

Hej ja spróbowałem uruchomić grę jako administrator ale bez zmian od 2 dni mama problem z tym kilkukrotnie resetowałem komputer i włączałem grę jako administrotor i nie pomogło. Grę mam na steam i ea app. Co mam zrobić próbowałem wszelkich sposobów i nic. Chciałbym o jak najszybszą odpowiedz i naprawę. Gra została zakupiona przez steam 26.01.2023. wyskakuje mie powiadomienie "Failure during update process." ale też czasami uruchomic jako administrator i uruchamiam jako admin. i bez zmian.

Wiadomość 1 z 12 (530 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Hej, mam problem z uruchomieniem gry przez ea play

Community Manager

Hej @manuelneuer12009 

 

Dzięki za przesłanie pliku DxDiag, poniżej znajdziesz kilka rzeczy, które potencjalnie mogą powodować problemy z uruchomieniem gry: 

 

  • Twój system operacyjny jest niezaktualizowany - Windows 10 Pro 64-bit (10.0, Build 19044), pobierz najnowszą aktualizację systemu operacyjnego - link.
  • Zdaje się, że dla Twojej karty graficznej (NVIDIA GeForce GTX 1660 SUPER) jest dostępna nowsza wersja sterownika, niż ta aktualnie zainstalowana na komputerze. Najnowsze sterowniki pobierzesz stąd.
  • Twój komputer wyposażony jest w dwa dyski HDD i szybki SSD. Jeśli gra jest aktualnie zainstalowana na dysku HDD - zainstaluj ją ponownie na dysku SSD.
  • W pliku DxDiag znalazłem poniższy błąd:

    Podpis problemu:
    P1: EAAntiCheat.GameServiceLauncher.exe
    P2: 0.0.0.0
    P3: 63c3942a
    P4: KERNELBASE.dll

  • Z racji tego, że biblioteka kernelbase.dll jest jedną z głównych bibliotek na Twoim komputerze - sprawdź spójność systemu kontrolerem plików, po czym ponownie zainstaluj EA anticheat "na czysto". 
  • Uruchom komputer w trybie czystego rozruchu, ewentualnie zacznij od wyłączenia całkowicie oprogramowania SteelSeries.

 

Hej @Karaluch1975 

 

Dzięki za DxDiag. 

 

  • Procesor w który wyposażony jest Twój komputer (Intel(R) Core(TM) i5-3570 CPU ) jest poniżej minimalnych wymagań gry. 
  • Wygląda na to, że dla Twojej zintegrowanej karty graficznej jest dostępny nowszy sterownik niż ten aktualnie zainstalowany na komputerze, pobierzesz go stąd. Przy uruchamianiu gry zwróć uwagę na to by była ona uruchamiania z dedykowaną kartą graficzną GTX 1060 6GB. Tutaj znajdziesz instrukcję opisującą ten krok. 
  • Podobnie jak w poprzednim przypadku z racji błędów związanych z EA anticheat ponownie zainstaluj EA anticheat "na czysto". 
  • Ostatecznie uruchom komputer w trybie czystego rozruchu

Niestety w Twoim przypadku nie jestem w stanie wykluczyć tego, że problem może być związany z procesorem. 

 


 

Hej @YKacper13 

 

Dzięki za przybliżenie nam informacji na temat cukrzycy. Nie mniej w przypadku problemów z uruchomieniem gry znacznie przydatniejszy będzie raport DxDiag i dokładny opis ewentualnie wykonanych kroków. Standard smile 

Zobacz w watku

Wiadomość 7 z 12 (358 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Hej, mam problem z uruchomieniem gry przez ea play

Wiadomość 2 z 12 (504 wyświetleń)

Dot.: Hej, mam problem z uruchomieniem gry przez ea play

★★★ Novice
To jest raport

 

Wiadomość 3 z 12 (488 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Hej, mam problem z uruchomieniem gry przez ea play

★★★ Novice
@Avalayya kiedy dostanę odpowiedz ?
Wiadomość 4 z 12 (446 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Hej, mam problem z uruchomieniem gry przez ea play

★ Novice

Dzień dobry

 

mam ten sam problem od tygodnia 

w załączniku plik dxdiag.

Możesz zerknąć?

Uruchamiałem na wszystkie sposoby

Wiadomość 5 z 12 (406 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Hej, mam problem z uruchomieniem gry przez ea play

★★ Novice

Dzień dobry 

Od półtora miesiaca tez mam problem

w załączniku plik dxdiag.

Wiadomość 6 z 12 (390 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Hej, mam problem z uruchomieniem gry przez ea play

Community Manager

Hej @manuelneuer12009 

 

Dzięki za przesłanie pliku DxDiag, poniżej znajdziesz kilka rzeczy, które potencjalnie mogą powodować problemy z uruchomieniem gry: 

 

  • Twój system operacyjny jest niezaktualizowany - Windows 10 Pro 64-bit (10.0, Build 19044), pobierz najnowszą aktualizację systemu operacyjnego - link.
  • Zdaje się, że dla Twojej karty graficznej (NVIDIA GeForce GTX 1660 SUPER) jest dostępna nowsza wersja sterownika, niż ta aktualnie zainstalowana na komputerze. Najnowsze sterowniki pobierzesz stąd.
  • Twój komputer wyposażony jest w dwa dyski HDD i szybki SSD. Jeśli gra jest aktualnie zainstalowana na dysku HDD - zainstaluj ją ponownie na dysku SSD.
  • W pliku DxDiag znalazłem poniższy błąd:

    Podpis problemu:
    P1: EAAntiCheat.GameServiceLauncher.exe
    P2: 0.0.0.0
    P3: 63c3942a
    P4: KERNELBASE.dll

  • Z racji tego, że biblioteka kernelbase.dll jest jedną z głównych bibliotek na Twoim komputerze - sprawdź spójność systemu kontrolerem plików, po czym ponownie zainstaluj EA anticheat "na czysto". 
  • Uruchom komputer w trybie czystego rozruchu, ewentualnie zacznij od wyłączenia całkowicie oprogramowania SteelSeries.

 

Hej @Karaluch1975 

 

Dzięki za DxDiag. 

 

  • Procesor w który wyposażony jest Twój komputer (Intel(R) Core(TM) i5-3570 CPU ) jest poniżej minimalnych wymagań gry. 
  • Wygląda na to, że dla Twojej zintegrowanej karty graficznej jest dostępny nowszy sterownik niż ten aktualnie zainstalowany na komputerze, pobierzesz go stąd. Przy uruchamianiu gry zwróć uwagę na to by była ona uruchamiania z dedykowaną kartą graficzną GTX 1060 6GB. Tutaj znajdziesz instrukcję opisującą ten krok. 
  • Podobnie jak w poprzednim przypadku z racji błędów związanych z EA anticheat ponownie zainstaluj EA anticheat "na czysto". 
  • Ostatecznie uruchom komputer w trybie czystego rozruchu

Niestety w Twoim przypadku nie jestem w stanie wykluczyć tego, że problem może być związany z procesorem. 

 


 

Hej @YKacper13 

 

Dzięki za przybliżenie nam informacji na temat cukrzycy. Nie mniej w przypadku problemów z uruchomieniem gry znacznie przydatniejszy będzie raport DxDiag i dokładny opis ewentualnie wykonanych kroków. Standard smile 

Wiadomość 7 z 12 (359 wyświetleń)

Dot.: Hej, mam problem z uruchomieniem gry przez ea play

★ Novice
@EA_Kuba Przed aktualizacją gra działała bez problemu, co sie mogło zmienić z procesorem po aktualizacji?
Wiadomość 8 z 12 (349 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Hej, mam problem z uruchomieniem gry przez ea play

Community Manager

Hej @Karaluch1975 

 

Parametry wymienione w minimalnych/rekomendowanych wymaganiach przewidziane są na cały okres wsparcia gry. Fakt, że gra działała na procesorze, który jest poniżej minimalnych wymagań, nie gwarantuje tego, że będzie ona działać cały czas. 

 

Daj nam znać czy udało Ci się wykonać pozostałe kroki przeze mnie wymienione. 

Wiadomość 9 z 12 (323 wyświetleń)

Dot.: Hej, mam problem z uruchomieniem gry przez ea play

[ Edytowane ]
★★★ Novice

@EA_Kuba Hej włączam grę na steam,ea app mi pokazuje że działa ale jednak nie bo moge grać prosze o odpowiedz

Wiadomość 10 z 12 (314 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA