Dot.: HWID Ban.

autor: newakaju3
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

★★★ Novice

W jaki sposób mogę odwołać się Hardware ID bana? Co muszę zrobić? Czy można go zdjąć?

 

Dużo ludzi skarży się odnośnie tych banów. Że ktoś popełnił błąd i już nie może grać.

Wiadomość 1 z 5 (1 903 wyświetleń)
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: HWID Ban.

Community Manager

@Kloocek edytowałem Twój post ponieważ naruszał zasady forum dotyczące szkalowania (name&shame)

 

  • Nie szkaluj innych użytkowników ("name and shame"). Jeśli podejrzewasz kogoś o oszukiwanie w grach, zgłoś to używając właściwych narzędzi. Nie możemy podjąć jakichkolwiek akcji wobec użytkowników poprzez AHQ, a posty tego typu mogą prowadzić do nękania.

 

Grożenie używaniem wulgarnego języka, oraz życzenia "najgorszych" świąt nie cofnie blokady która została nałożona na Wasze konta.

Zakładam, że nic konstruktywnego z tej dyskusji już nie wyniknie, dlatego zamykam ją. 

Zobacz w watku

Wiadomość 5 z 5 (1 790 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: HWID Ban.

Community Manager

Hej @newakaju3 

 

Od wszystkich blokad, możesz odwołać się stosując kroki zawarte w tym artykule. 

Wiadomość 2 z 5 (1 879 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: HWID Ban.

★★★ Novice
@EA_Kuba Przepraszam za tak późną odpowiedź, ale musiałem przemyśleć waszą ,,bezduszność'' . Oczywiście dostałem taką samą odpowiedź dotyczącą ,,oszukiwania'' w grze, jednak wiem, że dostałem bana na cały komputer, ponieważ wymienienie dysku na inny nie pomogło, więc no, dzięki za to, że nie mogę mieć głównego konta, na którym mógłbym doskonalić umiejętności, bo zakładając nowe konta i grając uczciwie dalej mam bana, więc jestem na zero. Próbowałem nagrać film mojej gry, ale jak was znam, nie podchodzicie do tej sprawy normalnie, tylko wysyłacie tą samą odpowiedź, zero prawdy, w ogóle sprawy graczy was nie interesują. Wychodzicie z założenia: ,, Jak ma bana, to niech ma bana. Nie obchodzi nas to co mu się stało '' i tak dla każdego gracza, który ma problem z HWID Banem. Także dziękuje, że nawet nie mogę zagrać świątecznego eventu, ani mieć żadnych skinów związanych z tym wydarzeniem. Planujecie każdy event dla graczy, którzy mogą w to grać, którzy się radują tym, a co z innymi, którzy tak samo jak ja, próbują zagrać, i nawet jeżeli grają uczciwie, to i tak mają bana na pysk. Wielkie dzięki, za prezent, w postaci dalszego bana.
Życzę najgorszych świąt waszej ekipie.
Nie Pozdrawiam.
Wiadomość 3 z 5 (1 813 wyświetleń)

Dot.: HWID Ban.

[ Edytowane ]
★★★★★ Novice

dodam tylko ze gracze którzy rzeczywiście oszukują maja się bardzo dobrze 

A jak jeszcze raz ktoś tu z tych cwaniaków odpisze ze "możesz odwołać się stosując kroki zawarte w tym artykule. "

,to zacznę ozywać słów niecenzuralnych i ogólnie uważanych za obraźliwe. Jesteście jedna wielka kpiną  jest kpina

Wiadomość 4 z 5 (1 800 wyświetleń)

Dot.: HWID Ban.

Community Manager

@Kloocek edytowałem Twój post ponieważ naruszał zasady forum dotyczące szkalowania (name&shame)

 

  • Nie szkaluj innych użytkowników ("name and shame"). Jeśli podejrzewasz kogoś o oszukiwanie w grach, zgłoś to używając właściwych narzędzi. Nie możemy podjąć jakichkolwiek akcji wobec użytkowników poprzez AHQ, a posty tego typu mogą prowadzić do nękania.

 

Grożenie używaniem wulgarnego języka, oraz życzenia "najgorszych" świąt nie cofnie blokady która została nałożona na Wasze konta.

Zakładam, że nic konstruktywnego z tej dyskusji już nie wyniknie, dlatego zamykam ją. 

Wiadomość 5 z 5 (1 791 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem