Pomóz nam ulepszyc serwis Answers HQ! Wypelnij ankiete Nie, dziekuje

HANDICAP

autor: Mroczeqqq
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

HANDICAP

★★★★ Novice

Witam. Mam pytanie. Co zrobić by handicap był po twojej stronie, a nie przeciwnika? Jak to w ogóle działa? W poprzedniej Fifie osoba, która miała gorszy skład była wspomagana, a w tej? Przed chwilą zagrałem 10 meczów w FUT Champions, z czego wygrałem 4. Każda porażka wyglądała tak samo, oddawałem 30 strzałów na bramkę przeciwnika strzelając 1 bramkę, za to przeciwnik oddawał po 3-6 strzałów i strzelał 2-3 bramki. Do tego za każdym razem gdy próbuję wybić lub zabrać przeciwnikowi piłkę, ona i tak trafia pod nogi piłkarza mojego przeciwnika. 
Jak zapobiec tym skryptom i uczciwie zacząć wygrywać mecze???

Wiadomość 1 z 6 (1 206 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: HANDICAP

Community Manager

Witaj @Mroczeqqq

Obawiam się, że nie będziemy w stanie udzielić odpowiedzi na Twoje pytanie na forum w związku z tym, że Studio FIFA wielokrotnie oficjalnie zaprzeczyło istnieniu skryptów lub, tzw. handicapu w serii FIFA. Możesz o tym poczytać w tym artykule, gdzie znajdziesz wypowiedź dyrektora kreatywnego serii, Matta Priora.

Pozdrawiam!

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 6 (1 324 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Community Manager

Witaj @Mroczeqqq

Obawiam się, że nie będziemy w stanie udzielić odpowiedzi na Twoje pytanie na forum w związku z tym, że Studio FIFA wielokrotnie oficjalnie zaprzeczyło istnieniu skryptów lub, tzw. handicapu w serii FIFA. Możesz o tym poczytać w tym artykule, gdzie znajdziesz wypowiedź dyrektora kreatywnego serii, Matta Priora.

Pozdrawiam!

Wiadomość 2 z 6 (1 325 wyświetleń)

★★★★ Novice

Przed chwilą przegrałem mecz w karnych w trybie draft po oddaniu 27 strzałów na bramkę rywala (z tego 23 celne), przy 6 (w tym 3 celnych) strzałów przeciwnika, oraz moim posiadaniu liczącym 57%. Przy decydującym karnym mój bramkarz rzucił się w dobrą stronę, lecz wbij sobie piłkę do bramki. Bramki rywala były zupełnie przypadkowe, do tego po każdym robił irytującą cieszynke o nazwie "łokieć". Jak zapobiec takim sytuacjom, bo na razie w tej grze liczy się bardziej szczęście niż umiejętności. 

Wiadomość 3 z 6 (1 131 wyświetleń)

★★★★ Novice
typowe mecze gdzie obrona dostaje wylewu i nie trafia w piłkę norma
ale w fifie nie ma handicapu
Wiadomość 4 z 6 (1 085 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

[ Edytowane ]

@Mroczeqqq@Zecik91

Witam 

Tak jak wspomniała @EA_Ataashi. W fifie nie ma handicapu, też gram w fife i tak samo jak wy przegrywam mecze  A czasami, można powiedzieć, że  większość osób używa nielegalnego oprogramowania lub też wykorzystują błędy gry. EA monitoruje sytuację, stara się zmniejszyć odsetek tych osób które oszukują w grze, ale każdy z nas dobrze wie, że  to walka z wiatrakami, dobrze was rozumiem ale rozwiązanie tego problemu nie jest łatwe.Jedno co mnie dziwi to co osoby oszukujący w grze z tego  mają ? 

To nie handicap, którego nie ma, to ludzie psują nam rozrywkę.

Nie jestem pracownikiem EA, pomagam jako gracz
<
Wiadomość 5 z 6 (1 081 wyświetleń)

★★★★★ Apprentice

Handicapu nie ma pomiędzy graczami pod warunkiem że żaden z nich nie korzysta z nielegalnego oprogramowania ale za to już w grze z komputerem na poziomie Ultimate mamy handicap w pełnej gamie ba jak inaczej nazwać wszystkich graczy którzy na owym poziomie mają 99 overalla ?? W skarajnych przypadkach jak gramy z brązowymi graczami to ten overall może być troszeczkę niższy tak koło 97 overall :-) Tak że tutaj akurat nie potrzeba zapewnień o braku handicapu bo on jest widoczny gołym okiem i każdy może sprawdzić to po wejściu w oceny podczas meczu. Naturalnie to wystepuje tylko na najwyższym poziomie i pewnie jest spowodowane tym że komupter jest dosyć słabym przeciwnikiem i gra bez podniesienia tych statystyk by szybko się znudziła. 

pozdrawiam

Wiadomość 6 z 6 (1 073 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

fifa-zigzag-img

Otwórz te porty na potrzeby gry FIFA 18

Spróbuj otworzyć (lub przekierować) podane poniżej porty, by poprawić jakość swojego połączenia.

Zobacz wiecej w centrum pomocy EA

fifa-18-promo-img-2

Zaktualizuj swoje pytanie awaryjne FUT

Zadbaj o jak największe bezpieczeństwo swojego konta FUT! To konto jest oddzielne od konta EA.

Wykonaj opisane kroki na zaufanym urządzeniu

fifa-19-promo-splash

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem