Dot.: HANDICAP

autor: MattiuDefo
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

★★★★★ Novice

Witam. Mam pytanie. Co zrobić by handicap był po twojej stronie, a nie przeciwnika? Jak to w ogóle działa? W poprzedniej Fifie osoba, która miała gorszy skład była wspomagana, a w tej? Przed chwilą zagrałem 10 meczów w FUT Champions, z czego wygrałem 4. Każda porażka wyglądała tak samo, oddawałem 30 strzałów na bramkę przeciwnika strzelając 1 bramkę, za to przeciwnik oddawał po 3-6 strzałów i strzelał 2-3 bramki. Do tego za każdym razem gdy próbuję wybić lub zabrać przeciwnikowi piłkę, ona i tak trafia pod nogi piłkarza mojego przeciwnika. 
Jak zapobiec tym skryptom i uczciwie zacząć wygrywać mecze???

Wiadomość 1 z 9 (7 645 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: HANDICAP

Community Manager (retired)

Witaj @mroczkk

 

Obawiam się, że nie będziemy w stanie udzielić odpowiedzi na Twoje pytanie na forum w związku z tym, że Studio FIFA wielokrotnie oficjalnie zaprzeczyło istnieniu skryptów lub, tzw. handicapu w serii FIFA. Możesz o tym poczytać w tym artykule, gdzie znajdziesz wypowiedź dyrektora kreatywnego serii, Matta Priora.

 

Pozdrawiam!

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 9 (7 735 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: HANDICAP

Community Manager (retired)

Witaj @mroczkk

 

Obawiam się, że nie będziemy w stanie udzielić odpowiedzi na Twoje pytanie na forum w związku z tym, że Studio FIFA wielokrotnie oficjalnie zaprzeczyło istnieniu skryptów lub, tzw. handicapu w serii FIFA. Możesz o tym poczytać w tym artykule, gdzie znajdziesz wypowiedź dyrektora kreatywnego serii, Matta Priora.

 

Pozdrawiam!

Wiadomość 2 z 9 (7 736 wyświetleń)

Dot.: HANDICAP

★★★★★ Novice

Przed chwilą przegrałem mecz w karnych w trybie draft po oddaniu 27 strzałów na bramkę rywala (z tego 23 celne), przy 6 (w tym 3 celnych) strzałów przeciwnika, oraz moim posiadaniu liczącym 57%. Przy decydującym karnym mój bramkarz rzucił się w dobrą stronę, lecz wbij sobie piłkę do bramki. Bramki rywala były zupełnie przypadkowe, do tego po każdym robił irytującą cieszynke o nazwie "łokieć". Jak zapobiec takim sytuacjom, bo na razie w tej grze liczy się bardziej szczęście niż umiejętności. 

Wiadomość 3 z 9 (7 542 wyświetleń)

Dot.: HANDICAP

★★★ Newbie
typowe mecze gdzie obrona dostaje wylewu i nie trafia w piłkę norma
ale w fifie nie ma handicapu
Wiadomość 4 z 9 (7 497 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: HANDICAP

[ Edytowane ]

 @mroczkk@Zecik91

Witam 

 

Tak jak wspomniała @EA_Ataashi. W fifie nie ma handicapu, też gram w fife i tak samo jak wy przegrywam mecze  A czasami, można powiedzieć, że  większość osób używa nielegalnego oprogramowania lub też wykorzystują błędy gry. EA monitoruje sytuację, stara się zmniejszyć odsetek tych osób które oszukują w grze, ale każdy z nas dobrze wie, że  to walka z wiatrakami, dobrze was rozumiem ale rozwiązanie tego problemu nie jest łatwe.Jedno co mnie dziwi to co osoby oszukujący w grze z tego  mają ? 

 

To nie handicap, którego nie ma, to ludzie psują nam rozrywkę.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 5 z 9 (7 493 wyświetleń)

Dot.: HANDICAP

★ Guide

Handicapu nie ma pomiędzy graczami pod warunkiem że żaden z nich nie korzysta z nielegalnego oprogramowania ale za to już w grze z komputerem na poziomie Ultimate mamy handicap w pełnej gamie ba jak inaczej nazwać wszystkich graczy którzy na owym poziomie mają 99 overalla ?? W skarajnych przypadkach jak gramy z brązowymi graczami to ten overall może być troszeczkę niższy tak koło 97 overall :-) Tak że tutaj akurat nie potrzeba zapewnień o braku handicapu bo on jest widoczny gołym okiem i każdy może sprawdzić to po wejściu w oceny podczas meczu. Naturalnie to wystepuje tylko na najwyższym poziomie i pewnie jest spowodowane tym że komupter jest dosyć słabym przeciwnikiem i gra bez podniesienia tych statystyk by szybko się znudziła. 

pozdrawiam

 

 

Wiadomość 6 z 9 (7 485 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: HANDICAP

★★★ Novice

Dramat. Akurat przypadkiem zawsze to się dzieje gdy gram z kimś kto założył konto w 2019 roku. Czyli mecze są wyrównane z innymi przeciwnikami a z nowicjuszami z góry jestem skazany na porażkę. Aż strach trafić na amatora. To moja ostatnia Fifa.. Myślę że nie tylko moja.

Wiadomość 7 z 9 (5 351 wyświetleń)

Dot.: HANDICAP

★ Novice
@Patrol265PL dokladnie tak jest geje z ea faworysują słabiaków żeby ci im pieniązki wysyłali dzisiaj sprzedaje tą gre i gram w pro evolution socker bo fifa ssie od wersji 2017 przykro mi tylko że wysyłałem tym gejom pieniądze, jedno jest pewno odemnie i moich kolegów już nic nie dostaną wszyscy przerzucamy się na pesa
Wiadomość 8 z 9 (5 293 wyświetleń)

Dot.: HANDICAP

★★★★★ Apprentice

A powiedzcie mi jedno jak zgłaszam że moi gracze są wolniejsi od przeciwnika i w odpowiedzi dostaje żebym wykasował pewne pliki i tak jest w rzeczywistości po wykasowaniu moi gracze graja lepiej to nie jest równoznaczne z HANDI CUP.......?????

Albo dzwonię do POLSKIEGO oddziału EA i na moje zapytanie dlaczego moi gracze są wolniejsi dostaje odpowiedz że tak już jest i nic z tym nie zrobię muszę się z tym pogodzić a na zapytanie że chciałbym odzyskać moje pieniądze bo gra nie jest FAIR PLAY zawsze rozmowa zostaje ucięta.......

 

Sami w sumie przyznają się że jest HANDI CUP ale jakiejkolwiek odpowiedzialności nikt nie potrafi wziąć....

 

Ta Firma to porażka proszę sie o jaką kolwiek odpowiedz i nikt nie odpowiada......

 

Korporacja na światowym poziomie.......która nie potrafi odpowiedzieć na proste pytanie tylko rozłącza rozmowę czy ti przez telefon czy online czat.....

 

Kto tu jest nie poważny??????

Wiadomość 9 z 9 (4 775 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA