Gubienie pakietów

autor: IGN-LION
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Gubienie pakietów

★★ Novice

Witam jak w temacie bf5 na ps4 gubi pakiety wg uo trace  to ip jest przyczyną 4.79.23.202 co mogę zrobić by przestać je gubić ... co powiedzieć dostawcy Internetu bo on twierdzi że nie może prześledzić drogi pakietów jeśli nie zna serwera  z którym się łączę.. jaki jest ip serwerów bf5 na ps4

Wiadomość 1 z 7 (968 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gubienie pakietów

@IGN-LION Ps4 masz podłączone pod wifi? Jeśli możesz spróbować to podepni kablem z routera do ps4. Szczerze to uważam jeśli nie masz dobrego routera wifi a Grasz w gry multiplayer to lepiej podpiąć kabel.

CCP Hero Banner


Wiadomość 2 z 7 (951 wyświetleń)

Dot.: Gubienie pakietów

★★ Novice
@Chytrooki Internet po kablu swiatlowod gubi tylko na 1 adresie przez który przechodzi
Wiadomość 3 z 7 (942 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gubienie pakietów

★★ Guide

Według mnie tak jak radzi Ci kolega podepnij konsolę pod ruter i dla świętego spokoju będziesz wiedział jak działa na wifi  a jak na kablu i zwerfikujesz

Wiadomość 4 z 7 (924 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gubienie pakietów

★★★★★ Guide

Podepnij konsole po kablu i zobacz czy nie gubi pakietów. Niestety ps4 przy wifi działa przeciętnie.

Wiadomość 5 z 7 (919 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gubienie pakietów

[ Edytowane ]
★★ Novice

@Cyrtafixpodpieta jest po kablu !!!!!!

Wiadomość 6 z 7 (898 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gubienie pakietów

Community Manager

Hej @IGN-LION 

 

Jeśli pojawiają się straty pakietów, najczęstszym rozwiązaniem jest otwarcie odpowiedniich portów na routerze. Ich dokładną liistę znajdziesz tutaj. Dodatkowo z własnego doświadczenia mogę polecić Ci ustawienie statycznego adresu IP dla konsoli, oraz strefy DMZ dla tego adresu. 

Wiadomość 7 z 7 (885 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem