Dot.: Gry i dodatki z Origin tylko częściowo przeszły na EA App

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Gry i dodatki z Origin tylko częściowo przeszły na EA App

★★★★★ Newbie

Cześć, zalogowałem się wczoraj do EA App i mam problem z grami i dodatkami. 

Kilka lat temu kupiłem Battlefield 4 na płycie, wymagało konta Origin, więc je założyłem, dodałem do konta rowież Sims 3 kiedy zaczely wymagac z czasem logowania do platformy Origin, w międzyczasie na Origin w ramach jakieś promocji/eventu rozdawania gier otrzymałem Battlefield 3 oraz wszystkie dodatki do BF4, kilka innych gierek.

Po zalogowaniu niestety widnieje w bibliotece tylko Battlefield 4 z kilkoma (nie wszystkimi) dodatkami, ktore posiadałem. Chciałbym się dowiedzieć co mam zrobić w takiej sytuacji, ponieważ zależy mi na odzyskaniu gier i dodatków, które posiadałem (domyślam się, że okresy próbne na rożne gry ktorych nie wykorzystalem, raczej przepadły, ale to nie na nich mi zalezy)

Wiadomość 1 z 3 (614 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Community Manager

Hej @Michvcz02 

Gry dodane do konta nawet kilka lat temu będą wciąż aktywne. Warunkiem uzyskania do nich dostępu jest zalogowanie się właściwym kontem na EA app (te same dane do logowania jak w Origin).

Niestety poprzez forum nie będziemy w stanie pomóc Ci w problemach związanych z zlokalizowaniem właściwego konta. Najlepiej będzie jeśli przygotujesz sobie kody gier i skontaktujesz się z nami poprzez telefon, lub czat na help.ea.com. 

Jak skontaktować się z doradcą EA? - Answer HQ 

Pozdrawiam,

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (585 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Community Manager

Hej @Michvcz02 

Gry dodane do konta nawet kilka lat temu będą wciąż aktywne. Warunkiem uzyskania do nich dostępu jest zalogowanie się właściwym kontem na EA app (te same dane do logowania jak w Origin).

Niestety poprzez forum nie będziemy w stanie pomóc Ci w problemach związanych z zlokalizowaniem właściwego konta. Najlepiej będzie jeśli przygotujesz sobie kody gier i skontaktujesz się z nami poprzez telefon, lub czat na help.ea.com. 

Jak skontaktować się z doradcą EA? - Answer HQ 

Pozdrawiam,

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 2 z 3 (586 wyświetleń)

Community Manager

Oznaczę odpowiedź @EA_Kalina jako rozwiązanie. 

Untitled.pngKuba.png
Wiadomość 3 z 3 (522 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem