Dot.: Gra zgłupiała - pokazuje levelowanie każdej rzeczy od nowa.

autor: ImMajster
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Gra zgłupiała - pokazuje levelowanie każdej rzeczy od nowa.

★★ Apprentice

Siema.  BF dziś oszalał, zacząłem wcześnie rano granie, standardowo gra wysypała się do pulpitu bez żadnego błędu i tym razem zaczęła się chora jazda z levelowaniem broni, pojazdów, klas postaci.  Zapętliło się pokazywanie wbijanie maksymalnych poziomów (przykład na ss poniżej) leci losowo, raz bronie medyka, potem szturmowiec potem pojazdy i tak co  rozgrywka, Reset gry nie pomógł, a jest to dość irytujące gdy cały czas pojawia się informacja o wbiciu poziomu. Czy u kogoś wystąpił ów problem ? Wie jak to naprawić ?

Bez tytułu.jpg

Wiadomość 1 z 3 (715 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra zgłupiała - pokazuje levelowanie każdej rzeczy od nowa.

★★★★★ Guide

A spróbuj naprawić grę w Origin (ppm na ikonę gry później z listy wybierz napraw grę). Daj znać czy to pomogło.

Wiadomość 2 z 3 (690 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra zgłupiała - pokazuje levelowanie każdej rzeczy od nowa.

[ Edytowane ]
★★ Apprentice

Próbowałem tego i nic, spróbuje reinstalacji jak będzie chwila, bo nic innego już chyba nie zostało.

@edit

Postanowiłem sobie teraz pograć mimo wszystko i wylevelować nową strzelbe, grę wysypało i błąd przestał istnieć. Czarodziejski BF bez kitu.

Wiadomość 3 z 3 (683 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem