Dot.: Gra zawiesza się na ekranie składu rywala

autor: michuacc
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Gra zawiesza się na ekranie składu rywala

★★★ Newbie

Dzisiaj zacząłem LW, pierwszy mecz zagrałem i wszystko ok, chcąc zagrać drugi napotkałem na standardowy błąd w LW, mianowicie gra nie przechodzi dalej z ekranu składu przeciwnika i może tak wisieć godzinami i nic poza wyłączeniem tego nie zmieni. Zaznaczam,że ten problem mam tylko w LW, w sezonach online czy drafcie owszem są problemy ale zupełnie inne. Dołączam w załącznikach kilka screenów pokazujących,że minimalizacja gry nie powoduje zerwania połączenia, w procesach wszystko jest ok. nie ma żadnego zatrzymania programu. Proszę o pomoc bo po raz kolejny tracę mecz bez rozegrania a zalicza mi jako porażkę na co się już nie godzę.

Wiadomość 1 z 3 (843 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra zawiesza się na ekranie składu rywala

Community Manager (retired)

@AdrianoJuve Witaj!

 

Podobny wątek razem z krokami zaproponowanymi przez nas znajdziesz TUTAJ

 

Dodatkowo celem wykluczenia problemu po stronie połączenia z racji tego, że występuje w trybie online możesz sprawdzić kroki na naszym forum:

 

Znajdziesz tam również wniosek o przyznanie dostępu do Ligi Weekendowej przez specjalne narzędzie na naszej stronie pomocy:

 

Wniosek o dostęp do Ligi Weekendowej!

 

Jeśli pomimo tego opisany problem nadal będzie występować podeślij nam proszę plik DxDiag

Wiadomość 2 z 3 (823 wyświetleń)

Dot.: Gra zawiesza się na ekranie składu rywala

★ Novice

Ja tak mam w fifie 19. Wie ktos jak rozwiazac

Wiadomość 3 z 3 (147 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA