Gra zawiesza się i wyłącza

autor: Xurix0
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Gra zawiesza się i wyłącza

★★★ Newbie

Normalnie gra działa płynnie, ale po kilku minutach grania, czasem po kilku meczach zawiesza się, obraz staje mimo że dźwięk działa dalej. Czasem grę wywala całkowicie do pulpitu bez żadnego błędu. 

Wiadomość 1 z 6 (1 009 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Gra zawiesza się i wyłącza

★★★ Novice

Ten sam problem, czasem gram 8 meczów i nic, czasem jeden i od razu zamraża bez wywalenia jakiegokolwiek błędu, po prostu gra staje i tyle. W grze mnie wyrzuca co wiem od kumpli z którymi gram.

Wiadomość 2 z 6 (994 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra zawiesza się i wyłącza

★ Apprentice

równiez mam ten problem , na anglojęzycznym forum jest to jeden z najbardziej obleganych tematów a EA nic jeszcze nie odpisało na to , śledzę cały czas temat na bieżąco. Ciekawe jest również to , że na początku wywalało mi grę i miałęm ,, engine error'a '' a teraz po prostu crashuje się i wywala do pulpitu bez informacji jakiejkolwiek ;/ 

Wiadomość 3 z 6 (968 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra zawiesza się i wyłącza

★★★ Newbie

Posiadam ten sam problem, gra się zacina i odłącza mnie od konta. Czasami gra sie normalnie a czasami zatnie i wyrzuca. 

Wiadomość 4 z 6 (929 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra zawiesza się i wyłącza

★★★ Novice
Wyłączyłem kartę zintegrowaną i nie ma problemu Standard smile)
Wiadomość 5 z 6 (755 wyświetleń)

Dot.: Gra zawiesza się i wyłącza

★★★ Novice

a jednak nadal występuje ;( tak długo nie wyrzucało echh

Wiadomość 6 z 6 (682 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem