Dot.: Gra się wyłącza

autor: knopers2003q
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Gra się wyłącza

★★ Novice
amd phenom II x4 965 to samo jest. ktos podpowie jak zrobic ten dx diag? zeby wyslac raport?
Wiadomość 21 z 31 (960 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra się wyłącza

@material48 

 

Witaj 

 

Twój procesor, tak jak u innych też nie spełnia wymagań 

 

 

instrukcje jak zrobić raport masz w linku poniżej.

 

https://help.ea.com/pl-pl/help/pc/how-to-gather-dxdiag-information/

 

 

 

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 22 z 31 (936 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra się wyłącza

★★ Novice

jaka jest szansa ze to naprawia? 

Wiadomość 23 z 31 (929 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra się wyłącza

[ Edytowane ]

@material48 

 

 

Na tą chwilę nie ma informacji, ale wiem, że ten problem jest spowodowany ograniczeniem od strony silnika  Source silnik gry.

 

 

 

@92qczdu3j3dk 

 

 

Twój procesor nie spełnia wymagań gry.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 24 z 31 (926 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Apex Legends się wyłącza

★ Novice

Witam. mam problem z grą Apex Legends. Podczas włączania gry wszystko jest ok gra się nie zacina. Problem występuje przy próbie wystartowania gry. W trakcie ładowania gra nagle się wyłącza (nie wyskakuje żaden błąd ani nic). Próbowałem grać w oknie czy też zmiejszać ustawienia grafiki ale to nic nie dało. Moja karta graficzna to NVIDIA GeForce GTX 960 2GB, a procesor to AMD Phenom(tm) II X4 955 podkręcony do 3,8 GHz. 8GB RAM. Bardzo prosze o pomoc. Pozdrawiam

Wiadomość 25 z 31 (813 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra się wyłącza - AMD Phenom II/ AMD Athlon II/ Intel Core 2 Quad/ Intel X

★ Novice

Wszyszscy musicie wyłączyć aplikacje które działają w tle a najlepiej jak by wyłożyć np steam , przeglądarki wszystko czego nie uzwyawacie mi to pomogło a miałem taki sam problem co wy  

Wiadomość 26 z 31 (729 wyświetleń)

Dot.: Gra się wyłącza

★ Novice
Wyłącz wszystkie aplikacje w tle np steam, przeglądarki, jakaś muza wszytko wtedy będzie działać
Wiadomość 27 z 31 (730 wyświetleń)

Dot.: Gra się wyłącza

★ Novice

AMD RADEON to samo gra wyłącza się sama Frown

Wiadomość 28 z 31 (677 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra się wyłącza

[ Edytowane ]
★★★ Novice

nie mam procka amd tylko karte graficzną, a mimo to cały czas wyłacza mi gre. Nie da się z przyjemnością grać... Jedyne co pozostaje to frustracja

Wiadomość 29 z 31 (667 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo
★★★ Newbie

Witam wszystkich, chciałbym się dowiedzieć tego jakie jet oficjalne stanowisko EA  wzgledem wsparcia starszych procesorow poniewaz wczesniej na moim leciwym athlon xII 635 moglem grac w gierke w 60 klatkach bez problemow na ustawieniach srednio wysokich nagle po ktoryms patchu gra czy raczej EA games stwierdzilo ze nie zasluguje ze starszym prockiem na to aby moc włączyć ich wspaniałą grę komputerową zmuszanie mnie i wielu innych graczy do zmiany procesora jest jak dla mnie ciosem poniżej pasa nigdy nie spotkalem sie z gra ktora odmawiala uruchomienie poniewaz wdlug wydawcy moj komputer nie spelnia wymagan tejze  gry naprawde nie boli mnie brak mozliwosci zagrania w Apex Legends boli mnie to że wielu graczy ktorym ta gra by dzialala nie ma mozliwosci nawet uruchomienia jej.

Dziekuje dobranoc

Wiadomość 30 z 31 (603 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem