Gra się nie uruchamia.

autor: eXe_Huor
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Gra się nie uruchamia.

★★ Novice

Witam, zakupiłem wersje Champions pobrałem i wszystko git działało ale jako że nie miałem w niej języka polskiego gdyż gra była kupiona jak byłem w Islandii to zrezygnowałem z zakupu po jakiś 5 godzinach w grze wszystko śmigało tak jak powinno, po czym kupiłem ją jeszcze raz jak przyjęli moją rezygnacje nie usuwałem gry bo nie chciałem od nowa wszystkiego pobierać, więc po zakupie pobrało mi dodatkowo 1.45GB stwierdziłem że to pewnie polski komentarz skończyło się pobierać dobra odpalam otwiera się to okienko gdzie są dostępne ustawienia, klikam graj i nic się nie dzieje nic się nie ładuje 0 reakcji, resetuje kompa nic, daje napraw nic, usuwam pliki tymczasowe nic, usuwam origin i wszystkie gry, instaluję od nowa origina i pobieram od nowa fife nic,odpalam jako administrator nic... nie mam za bardzo już pomysłu zwłaszcza że wszystko normalnie działało parę godzin wcześniej jakieś pomysły ?

W załączniku miejsce w którym daje Graj i nic się nie dzieje.

Wiadomość 1 z 3 (216 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Gra się nie uruchamia.

★★ Novice

Rozwiązałem problem wyłączając funkcję „Origin w grze” w FIFA 19 Edycja Mistrzów.

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 3 (198 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Gra się nie uruchamia.

@eXe_Huor

 

Witaj 

 

Na początek prześlij  plik DXDIAG

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 2 z 3 (205 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra się nie uruchamia.

★★ Novice

Rozwiązałem problem wyłączając funkcję „Origin w grze” w FIFA 19 Edycja Mistrzów.

Wiadomość 3 z 3 (199 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA