Dot.: Gra się nie uruchamia

autor: MattiuDefo
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Gra się nie uruchamia

★★ Novice

Cześć, od kilku dni nie chce mi się włączyć gra. Na początku wyskoczył błąd z brakującym plikiem rundll, przez który okienko uruchamiania Fify się nie pokazywało, poczytałem w internecie i jakoś udało się to wyeliminować okienko z brakiem rundll, ale nie zaczęło pojawiać się okienko uruchamiania Fify. Następnie dalej poszperałem i znalazłem artykuł o problemach technicznych i spróbowałem wszystkich sposobów aby naprawić ten błąd, niestety nieskutecznie. Dodam że gdy tylko wyskoczył ten błąd, przestały mi działać aplikacje typu Autocad, brakowało plików msvcp110.dll oraz msvcr110.dll, jednak ten błąd rozwiązałem po 15 minutach a Fifa nie działa dalej... Zrobiłem analizę DxDiag, załączam plik i w związku z tym bardzo proszę o pomoc. 

Wiadomość 1 z 7 (847 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Gra się nie uruchamia

[ Edytowane ]

@dm2608

 

Zrób tego formata i daj znać czy działa.Rozumiem, że gra wcześniej działała czy to pierwsze uruchomienie ?

CCP Hero Banner - Blue.png

Zobacz w watku

Wiadomość 4 z 7 (868 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Gra się nie uruchamia

[ Edytowane ]

@dm2608

 

Witam

 

Z twojego raportu wynika,że masz nieaktualne  sterowniki do grafiki, pobierz je TUTAJ, i wykonaj czystą instalację sterownika graficznego  instrukcja i koniecznie zaktualizuj system jeśli są jakieś aktualizacje. Zajrzyj na początek do TEGO tematu.

 

 

Twój procesor Intel(R) Core(TM) i7-4510U CPU @ 2.00GHz (4 CPUs) nie jest zbyt dobry do Fify ale spróbujemy uruchomić grę.

 

Po sprawdzeniu powyższych kroków zajrzyj do TEGO tematu i TEGO.

 

Najważniejsze:

 

Gdy sterowniki zostaną zaktualizowane i wszystkie porady wykonane, na sam koniec uruchom grę przełączając grafikę Intela na Nvidia jak poniżej.

 

1300267000_1477992666.png

 

 

Daj znać czy pomogło.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 2 z 7 (835 wyświetleń)

Dot.: Gra się nie uruchamia

★★ Novice

Spróbowałem wszystkich sposobów z artykułów które podałeś i nic, dalej to samo... Został mi chyba tylko format i od nowa wszystko, bo już nie wiem co może być tego przyczyną. Nie mniej jednak bardzo dziękuję za pomoc, Twoje rady będą bardzo przydatne dla innych Standard smile  

Wiadomość 3 z 7 (811 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra się nie uruchamia

[ Edytowane ]

@dm2608

 

Zrób tego formata i daj znać czy działa.Rozumiem, że gra wcześniej działała czy to pierwsze uruchomienie ?

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 4 z 7 (869 wyświetleń)

Dot.: Gra się nie uruchamia

★★ Novice

Wszystko działało, od września gram i nic mi się nigdy z nią nie działo. Próbuję jeszcze przeinstalować Fifę, bo Origina już na nowo wgrywałem, ale to też nic nie daje :/ Jak tylko będę miał czas żeby zrobić format to się odezwę, bo teraz napięty grafik. 

Wiadomość 5 z 7 (802 wyświetleń)

Dot.: Gra się nie uruchamia

@dm2608

 

Spróbuj jeszcze przywrócić system, gdy FIFA jeszcze działała.

 

  1. Wybierz przycisk Start , wpisz panel sterowania i wybierz panel z listy wyników.
  2. W aplecie Panel sterowania wyszukaj pozycję Odzyskiwanie.
  3. Wybierz pozycję Odzyskiwanie > Otwórz przywracanie systemu > Dalej.
  4. Wybierz punkt przywracania związany z aplikacją, sterownikiem lub aktualizacją, która jest przyczyną problemu, a następnie wybierz pozycję Dalej > Zakończ.

Jak to nie pomoże, to w wolnym czasie zrób ten format  i powinno pomóc.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 6 z 7 (787 wyświetleń)

Dot.: Gra się nie uruchamia

★★ Novice

Udało się Standard smile Format był zdecydowanie potrzebny i teraz już wszystko chodzi tak jak trzeba. Dzięki za pomoc raz jeszcze!  

Wiadomość 7 z 7 (735 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA