[#] Gra się na chwile zatrzymuje po czym nagle przyspiesza - 1 sek. opóźnienie

autor: krzyspietras226
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Gra sie na chwile zatrzymuje po czym nagle przyspiesza i nie ma kontroli

★★★ Apprentice

dokladnie tak jak piszesz jak duzo zawodnikow  w polu karnym + zawsze jak leci kontra   przeciwnika   trace calkiem kontrole nad druzyna    i nie moge nic zrobic dopuki nie strzeli mi bramki lub pilka nie wyjdzie na aut lub rozny lub mnie nie nabije wtedy spowrotem moge sterowac ..... Żalosne  a EA MA wywalone na to WIDOCZNIE!!

Wiadomość 41 z 115 (1 011 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra sie na chwile zatrzymuje po czym nagle przyspiesza i nie ma kontroli

★★★ Apprentice

i dodam ze obserwowac to sobie mogą ale panne w burdelu   a Problemy sie naprawia a nie obserwuje!!!   a jesli macie takich slabych technikow to nie robcie takich bubli !!

Wiadomość 42 z 115 (1 010 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Opóźnienie w DIVISION RIVALS [PC]

★★★★ Novice

W ustawieniach gry, kiedy włączasz fife włącz okienko bez ramki, jeżeli dalej nie działa ustaw fps na max 30 i wtedy powinno wszystko grać :D

 

Wiadomość 43 z 115 (963 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra sie na chwile zatrzymuje po czym nagle przyspiesza i nie ma kontroli

[ Edytowane ]
★★★★ Novice

Mam tak samo, kompletnie nie ma szans na grę. Już się bałem że jestem jedyny i zacząłem szukać coś z moim komputerem ale widzę że to jednak typowy problem w EA.

Wiadomość 44 z 115 (1 026 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra sie na chwile zatrzymuje po czym nagle przyspiesza i nie ma kontroli

★★★ Apprentice

Otwueraliscie porty u dostawcy?

Wiadomość 45 z 115 (1 000 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra sie na chwile zatrzymuje po czym nagle przyspiesza i nie ma kontroli

★★★ Newbie

To jest hit co z ta gra sie dzieje. Pierwszy tydzien gra bajka chodzila od czwartku w DR nie da sie normalnie pograc. Podania sa po 2 sekundach zawodnicy poruszaja sie strasznie wolno gra jest wolna. Irytuje mnie strasznie ze musisz wydac 180 zl po to aby nie moc w ta gre grac...

Wiadomość 46 z 115 (984 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra sie na chwile zatrzymuje po czym nagle przyspiesza i nie ma kontroli

★★★ Apprentice

Podobno ma wyjsc patch na dniach ktory ma to poprawic a jesli nie zdaza w tym patchu to w nastepnym 

Wiadomość 47 z 115 (970 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Gra się na chwile zatrzymuje po czym nagle przyspiesza - PS4

★★ Novice

Gra się zatrzymuje po czym nagle przyspiesza i tak w kółko nie da się grac meczy. Ktos może rozwiązał problem ?

Wiadomość 48 z 115 (966 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

DIVISION RIVALS- WSZYSTKIE KRESKI POŁĄCZENIA

★★★★★ Novice

Witam, wydaje mi się że mam jakiegoś buga odnośnie magicznych kresek połączenia przed meczami. Zagrałem już bardzo dużo meczy w tej fifie i za każdym razem pokazuje że połączenie z rywalem jest znakomite. Gdy jednak gramy są oczywiście lagi. Czy mogę coś zrobić żeby pokazywało mi czerwoną, jedną kreskę gdy takie jest połączenie między mną a rywalem? Zeby po prostu było odpowiednie do jakości połączenia. 

Wiadomość 49 z 115 (958 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra się na chwile zatrzymuje po czym nagle przyspiesza - PS4

[ Edytowane ]
★★★★ Guide

Jest już taki temat tutaj. Jeśli możesz skasuj ten i tam napisz swoją uwagę.

Wiadomość 50 z 115 (953 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA