Opóźnienie w DIVISION RIVALS [PC]

autor: lynnsky_play
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Fifa 19 PC - Lagi i przyspieszenia w Division Rivals

★ Novice

Dostałem edycję Ultimate i od samego początku nie mogę rozegrać normalnego meczu w Division Rivals. Połączenie z przeciwnikiem zawsze jest na zielono ale niestety w trakcie rozgrywki dość często ekran się zatrzymuje, pojawia się czarne kółeczko które wszyscy dobrze znamy i nagle gra przyspiesza i nie ma się kontroli. Dodam że w innych meczach online (np. towarzyskich) bądź przy grze na bota gra chodzi bardzo dobrze. Trybu Draft nie sprawdzałem. Wiem że wiele osób ma ten sam problem, ale wiem też, że niektórym gra działa dobrze. Dzwoniłem do EA ale tam usłyszałem tylko że oni nic nie wiedzą bo gra dopiero dzisiaj ma swoją premierę... czy ktoś z Was miał ten sam problem i może zna rozwiązanie? 

Wiadomość 21 z 115 (2 051 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 19 PC - Lagi i przyspieszenia w Division Rivals

[ Edytowane ]

@Klawik97

 

Witaj 

 

Główny temat tego problemu jest TUTAJ, jeśli mogę prosić skasuj ten wpis i napisz w tym głównym temacie dzięki.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 22 z 115 (2 044 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 19 PC - Lagi i przyspieszenia w Division Rivals

★ Novice
Dobrze. Nie mogę tylko znaleźć opcji usunięcia tego wpisu.
Wiadomość 23 z 115 (2 032 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Błąd podczas meczu FUT rivals

★★★ Newbie

W meczu fifa 19 rivals nie miałem kontroli nad swoimi zawodnikami i moj mecz kwalifikacyjny przegralem walkowerem

Wiadomość 24 z 115 (2 018 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra sie na chwile zatrzymuje po czym nagle przyspiesza i nie ma kontroli

★★ Novice
@EA_Odix zamierzacie coś z tym zrobić? Czy na "obserwacji problemu" się skończy? Człowiek wydaje swoje pieniądze to chce kupić produkt w 100% sprawny, a nie jakiś bubel.
Wiadomość 25 z 115 (1 971 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra sie na chwile zatrzymuje po czym nagle przyspiesza i nie ma kontroli

★★★ Apprentice

WLASNIE!! PO CO JA KUPUJE FIFE W WERSJI MISTRZOWSKIEJ JAK NIE MOZNA GRAC W NIĄ   .  A JAK DZWONISZ DO EA TO ONI NIC NIE WIEDZA ..... PORAZKA

Wiadomość 26 z 115 (1 962 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra sie na chwile zatrzymuje po czym nagle przyspiesza i nie ma kontroli

★★★ Apprentice

Ile jeszcze musimy czekac aby pograc normalnie w ta gre???????!!!!

Wiadomość 27 z 115 (1 931 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra sie na chwile zatrzymuje po czym nagle przyspiesza i nie ma kontroli

★★★★★ Novice

Czy coś wiadomo o rozwiązaniu tego problemu .Wczoraj nie udało mi się zagrać żadnego meczu ciągłe opóżnienia po 3-10 sekund . 

Wiadomość 28 z 115 (1 901 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra sie na chwile zatrzymuje po czym nagle przyspiesza i nie ma kontroli

★★★ Apprentice

maja gdzies nas .....     wczoraj na 3 mecze 1 dobrze chodzil 2 tragicznie 

dzis na 6 meczy    6 tragicznie .... porazka grac sie nie da a oni nic nie pisza co jest nie tak ani nie robia...

Wiadomość 29 z 115 (1 883 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Opóźnienie w DIVISION RIVALS [PC]

★★★★★ Novice

Witam, mam problem z grą online i aktualnie pozostaje mi jedynie gra Squad Battles. Mianowicie, w DIVISION RIVALS moi zawodnicy nie reagują na moje ruchy na padzie, więc na przyjemną grę nie ma co liczyć, chociaż czasem przez chwilę udaje mi się grać normalnie, a potem przez kilka sekund nie mogę przełączyć zawodnika. Co ciekawe, na podania zawodnicy reagują szybciej niż na zmianę biegu, ale i tak jest to za długa reakcja. W poprzedniej edycji gry miałem takie problemy w FUT Champions, jednak z racji, że nie grałem w weekendy za dużo, to problem uważałem za zbędny i sezony online + ew. draft wystarczały.

 

Załączam wynik z UO TRACE

Wiadomość 30 z 115 (1 829 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA