Gra nie uruchamia się

autor: 79KaRoL79
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Gra nie uruchamia się

★★★ Newbie

Witam, mam następujący problem z grą FIFA 18- wczoraj jeszcze grałem w nią normalnie, a dzisiaj po uruchomieniu origin, gdy pojawia się okno startowe gry i klikam 'Graj", wyskakuje komunikat, że FIFA 18 musi być "aktywowana" na tym komputerze. Nie bardzo rozumiem, bo grałem w nią tylko na tym komputerze, więc jak w nią grałem skoro niby nie była aktywowana? Okno które wyskakuje żąda ode mnie loginu i hasła do konta, by aktywować grę, ale po ich podaniu nie pojawia się żadne okno z aktywacją, ani żaden komunikat. Robi się błędne koło, gdy loguję się ponownie do origin, wyłączam komputer itd., cały czas to samo, nie mam żadnego ruchu, reinstalacja gry niestety nie jest w moim przypadku teraz mozliwa, co mam zrobić? Będę wdzięczny za każdą wskazówkę. 

Wiadomość 1 z 3 (174 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Gra nie uruchamia się

★★★ Newbie
Przepraszam, że dopiero dzisiaj odpisuję. Problem zniknął sam po około godzinie, gra uruchomiła się. Dziękuję za chęć pomocy i pozdrawiam Standard smile

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 3 (145 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Gra nie uruchamia się

@79KaRoL79

 

Witaj

 

Zrób screena tego komunikatu i tu wrzuć.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 2 z 3 (164 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra nie uruchamia się

★★★ Newbie
Przepraszam, że dopiero dzisiaj odpisuję. Problem zniknął sam po około godzinie, gra uruchomiła się. Dziękuję za chęć pomocy i pozdrawiam Standard smile
Wiadomość 3 z 3 (146 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA