Dot.: Gra nie uruchamia się.

autor: SylwesterSpalony
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Gra nie uruchamia się.

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Witam mam problem otóż grałem sobie w bf1 na karcie 1gb ustawiłem najniższe możliwe ustawienia graficzne włącznie z rozdzielczością. Po pewnym czasie stwierdziłem że czas zmienić kartę obecnie jest to asus r9 270x 2gb mam do niej zainstalowane najnowsze sterowniki. Wszystkie gry działają prócz jednej a mianowicie bf1 problem polega na tym ze gra nie chce się wgl odpalic odrazu pokazuje sie komunikat brak odpowiedzi. Próbowałem usunąć pliki z ustawieniami jak i próbowałem usunąć i zainstalowac ponownie grę. Wylączyłem też synchronizacje w chmurze jak i origin w grze jak i próbowałem włączyc gre jako administrator Proszę o pomoc :/

Wiadomość 1 z 2 (361 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra nie uruchamia się.

Witaj

 

Spróbuj na początek poniższych instrukcji:

 

RESET USTAWIEŃ GRY

 

Wyłącz zapisy w chmurze na swoim koncie  (Origin > Ustawienia aplikacji > Instalacje i zapisane stany gry > Zapisane stany gry WYŁĄCZ) 

  1. Zmień nazwę folderu Battlefield 1 w bibliotece Dokumenty na np. Battlefield 1 kopia
  2. Wyłącz Origin całkowicie (Origin > Zakończ) 
  3. Uruchom ponownie Origin jako ADMINISTRATOR - INSTRUKCJA
  4. Uruchom ponownie grę również jako ADMINISTRATOR, jeśli wszystko dobrze pójdzie powinien się utworzyć nowy folder Battlefield 1 w Dokumentach!  

USUŃ PLIKI + OPCJA NAPRAW Z ORIGIN

 

fe112112.png

 

Jeśli opisany problem nadal będzie występować, prześlij nam raport DXDIAG 

Wiadomość 2 z 2 (352 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem