Dot.: Gra nie nalicza punktów CC

autor: Cyrtafix
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Gra nie nalicza punktów CC

★ Novice

Od kilku dni gra nie nalicza punktów CC (punkty doświadczenia). Po ukończonej bitwie pojawia sie informacja np. 1000 pkt za osiągnięcie wyższej rangi ale na moje konto nie wpływają żadne punkty. Przez kilka dni powinienem dostać ponad 10k punktów a nie dostałem nic

Wiadomość 1 z 6 (676 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra nie nalicza punktów CC

★★★ Novice

W bibliotece origin spróbuj prawym i napraw grę . Jeżeli nic nie da to będziemy inaczej działać. Gra ma dużo problemów ostatnio moim zdaniem. Sam mam problem bo nie da się odblokować broni :/ 

Wiadomość 2 z 6 (668 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra nie nalicza punktów CC

★ Novice

Próbowałem, nic to nie dało. Usunalem i zainstalowałem ponownie. Problem nie zniknął 

Wiadomość 3 z 6 (665 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra nie nalicza punktów CC

★★★ Novice

https://help.ea.com/pl/origin/origin/

Napisz do obsługi z tym problemem z tego co wiem od razu dostaniesz telefon z pomocą . 

Wiadomość 4 z 6 (663 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra nie nalicza punktów CC

★ Novice

Ok, napisałem. Mam nadzieję że pomogą 

Wiadomość 5 z 6 (653 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra nie nalicza punktów CC

★★★★★ Guide

Kontakt telefoniczny z supportem bądź live chat w j. Angielskim. Myślę, że i tak trzeba będzie czekać na fix który naprawi problem przyznawania CC - wydaje mi sirsie, że otrzymasz podobną informacje od supportu ale nie zaszkodzi się z nimi skontaktować.

Wiadomość 6 z 6 (644 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem