Gra nie chce działać na fullscreen`ie

autor: Matgalv2
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Need for speed Payback pełny ekran - fullscreen

★★★ Newbie

Witam,

mam problem z need for speed payback, a mianowicie nie mogę uruchomić gry na pełnym ekranie.

Próbowałem już wszystkiego, sterowniki grafiki aktualne, lewy alt+enter nie pomaga, team viewer nie posiadam ani inne streamingowe programy, w antywirusie dodane do wyjątków, nie wiem co mogę jeszcze zrobić z tym, proszę o pomoc. Gram na laptopie Levnovo y800 windows 8.1 64b procesor I7 6700HQ 32gb ram DX 11 GeForce GTX 960M

Wiadomość 2 z 7 (3 912 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Gra nie chce działać na fullscreen`ie

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Gra nie chce działać na pełnym ekranie, wygląda to jakby chciała wymusić fullscreena, ale coś jej nie pozwala...

Wiadomość 1 z 7 (3 790 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Need for speed Payback pełny ekran - fullscreen

Hej.

Na początek upewnij się, że w ustawieniach graficznych gry widnieje opcja Uruchamiania w oknie. Gdy ta funkcja będzie już ustawiona, użyj kombinacji Alt + enter.

W razie gdyby to nie zadziałało wykonaj także poniższe kroki.

  1. Wyłącz funkcję Origin w grze.
    • Naciśnij na Origin w górnej części aplikacji.
    • Wybierz Ustawienia aplikacji.
    • Naciśnij Więcej.
    • Na koniec przejdź do Origin w grze oraz odznacz pierwszą opcję.
  2. Wyłącz zaporę oraz antywirusa na czas gry.
    • w grze.png
Wiadomość 3 z 7 (3 882 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Need for speed Payback pełny ekran - fullscreen

★★★ Newbie

Niestety gdy naciskam alt+enter próbuje wrzucić na pełny ekran robi się czarny dosłownie na sek i znowu wraca do małego okna

Wiadomość 4 z 7 (3 878 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Słaba wydajność

★★ Novice

Super, a może by tak rozwiązanie problemu ze zmianą rozdzielczości i brakiem fullscreena coś poradzić ????

Wszystkie wskazówki z tego forum nic nie dają....Obojętnie jaka rozdzielcość jest ustawiona to w oknie gry nic się nie zmienia i w sumie nie wiadomo na jakiej rozdzielczości gram :/

Mam średnio 45-50fps na ustawieniach medium.

Laptop:

i7 4720hq 3,6

24gb ram

gtx970m

dysk ssd256gb

win 8.1 x64

Wiadomość 5 z 7 (3 727 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Słaba wydajność

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

@ExcellaG @IIBlackRoseII @Matgalv2 

 

W tym wątku dotyczącym co prawda poprzedniej wersji gry, znajdziecie wiele porad i potencjalnych rozwiązań. Jednak jeśli wszyscy korzystacie z wersji Windows 8.1 oraz karty NVIDIA to obawiam się, że jedynym rozwiązaniem, będzie przesiadka na Windows 10 jak zostało to potwierdzone przez użytkownika. Ale zachęcam do sprawdzenia owych kroków analogicznie dla NFS Payback.

 

Dodatkowo możecie stworzyć w Panelu Sterowania NVIDIA np. nową rozdzielczość z odświeżaniem np. jeśli macie 60 Hz to stwórzcie 59 Hz

 

123123.PNG

 

Powodzenia!

Wiadomość 6 z 7 (3 711 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Słaba wydajność

★ Novice
Potwierdzam, zmiana na windowsa 10 naprawiła wszelakie problemy z NFS Paybackiem....Szkoda że do tego musiałam kupować windowsa za 500zł -_-
Wiadomość 7 z 7 (3 517 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem