Dot.: Gra jedi upadły zakon się nie uruchamia

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Gra jedi upadły zakon się nie uruchamia

★★★ Newbie

Mam pytanie zainstalowałem grę jedi upadły zakon i po właczeniu wyrzuca mnie do pulpitu niechce dojść nawet do głównego menu w grze tylko czarny ekran proszę pomóżcie z góry dziękuję

Wiadomość 1 z 4 (1 427 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra jedi upadły zakon się nie uruchamia

★★★ Expert

Cześć @kubanek1 

 

Sprawdź czy twoje urządzenie spełnia wymagania sprzętowe.

 

Sprawdź czy twoje sterowniki są aktualne.

 

Uruchom grę oraz Origina jako Administrator.

 

Spróbuj też tego:

 

•Clear Origin Cache 

 

•Clean Boot 

 

•Close Background Apps 

 

Możesz też uruchomić Windows w trybie czystego rozruchu , uruchomić grę i sprawdzić czy coś się zmieniło.

 

 

 

Jeśli powyższe porady nie przynoszą rezultatów spróbuj skontakować się z supportem: 

https://help.ea.com/pl/help/faq/contact-ea-help/

Wiadomość 2 z 4 (1 383 wyświetleń)

Dot.: Gra jedi upadły zakon się nie uruchamia

★★ Novice

Przepraszam, moje pytanie zabrzmi głupio, ale jak uruchomić grę jako administrator?

W przypadku origina nie ma problemu nawet odrazu po kliknięciu PPM na aplikacje w pulpicie mam opcje "uruchom jako administrator". W przypadku gry nie ma takiej opcji a opcja "właściwości" niewiele mi daj bardzo przepraszam za tak banalną sprawę ale to jest teraz jedna z moich głównych blokad do naprawy gry.

(chciałbym również wspomnieć że raz bez problemu udało mi się uruchomić grę, stosowałem czysty rozruch i sprawdzałem sterowniki (wymagania sprzętowe oczywiście spełniam))

Wiadomość 3 z 4 (853 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra jedi upadły zakon się nie uruchamia

Community Manager

Hej @inwiktion2 

 

Spróbuj uruchomić grę jako administrator poprzez plik znajdujący się w folderze instalacyjnym gry. Domyślnie będzie to Pliki Programów(x86\Origin Games\

 

(...)Jedi Fallen Order\SwGame\Binaries\Win64\starwarsjedifallenorder

 

Standard smile

Wiadomość 4 z 4 (832 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem