Gdzie jest gra po anulowaniu instalacji

autor: 21376967i9
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Gdzie jest gra po anulowaniu instalacji

★★★ Newbie

Niedawno kupiłam sobie dodatek do the Sims wczoraj go zaczęłam instalować i dzisiaj patrzę instalacja stanęła w miejscu. Więc postanowiłam grę z anulować i znowu pobrać ale jak z anulowałam dodatek to on gdzieś przepadł. I moje pytanie to czy da się w jakiś sposób odzyskać ten dodatek?

 

Wiadomość 1 z 3 (647 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gdzie jest gra po anulowaniu instalacji

Hero (Retired)
@21376967i9

Rozumiem,ze zakupionego dodatku do Sims 4 nie widzisz na Origin/ EA Desktop w Bibliotece gier - albo nie mozesz go tam znależć
Otworz Moja Biblioteka gier - kliknij na okladke gry i poszukaj w tabeli Dodatki albo Pakiety Rozgrywki ten dodatek jaki sobie kupiłaś

Jednak jesli jesteś na EA Desktop (czyli na wersji Beta Origin ) jeszcze nie dopracowanej to moze sie zdarzyć ze dodatek tam nie będzie widoczny
W takim wypadku pobierz ten dodatek z twojego identycznego konta EA ale ktore masz na Origin (mozesz o tym nawet nie wiedzieć)
Najpierw jednak musisz pobrać Origin , zainstalować go i zalogowac sie na Origin w identyczny sposób jak na EA Desktop (te samo hasło i mail)
https://www.origin.com/pol/pl-pl/store/download

Mozesz mieć te obie wersje Origin na komputerze ale nie mozesz ich jednocześnie uzywać (otwierać)
Wiadomość 2 z 3 (638 wyświetleń)

Dot.: Gdzie jest gra po anulowaniu instalacji

Community Manager

Hej @21376967i9 

 

Daj nam znać czy udało Ci się odnaleźć dodatek Standard smile 

Wiadomość 3 z 3 (573 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem