Dot.: Gdy naciskam guzik gotowość gdy jestem sam w loby mam napis grupa nie jest

autor: wojt3ks
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Gdy naciskam guzik gotowość gdy jestem sam w loby mam napis grupa nie jest gotow

★★★ Newbie

Hej nie wiem jak to opisać wiec zrobiłem zdjęcie 

Wiadomość 1 z 8 (960 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Gdy naciskam guzik gotowość gdy jestem sam w loby mam napis grupa nie jest

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @TheGezoN @wojt3ks 

 

Studio Respawn pracuje nad usunięciem tego problemu, rozwiązaniem jest zazwyczaj cofnięcie gotowości, lub ponowne uruchomienie gry. Progres w rozwiązaniu tego problemu możecie śledzić na trakerze Apex Legends. 

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 8 (871 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Gdy naciskam guzik gotowość gdy jestem sam w loby mam napis grupa nie jest

★★★★★ Newbie

Dokładnie, mam to samo. W pierwszym sezonie tego nie było, a teraz muszę wyłączyć i włączyć grę.. 

Wiadomość 2 z 8 (929 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gdy naciskam guzik gotowość gdy jestem sam w loby mam napis grupa nie jest

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @TheGezoN @wojt3ks 

 

Studio Respawn pracuje nad usunięciem tego problemu, rozwiązaniem jest zazwyczaj cofnięcie gotowości, lub ponowne uruchomienie gry. Progres w rozwiązaniu tego problemu możecie śledzić na trakerze Apex Legends. 

Wiadomość 3 z 8 (872 wyświetleń)

Dot.: Gdy naciskam guzik gotowość gdy jestem sam w loby mam napis grupa nie jest

★ Novice
@EA_Kuba Ja też mam u siebie w grze ten błąd i ani reset gry nie pomaga ani cofnięcie gotowości.
Wiadomość 4 z 8 (763 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gdy naciskam guzik gotowość gdy jestem sam w loby mam napis grupa nie jest

★★★ Newbie

Mam ten sam błąd, już drugi raz w ostatnim czasie, reinstall raz pomógł, ale nie bądźmy śmieszni nie będę robił tego za każdym razem jak się pojawi taki problem, wielki minus ode mnie. 

Wiadomość 5 z 8 (749 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gdy naciskam guzik gotowość gdy jestem sam w loby mam napis grupa nie jest

★ Novice
@sonrobb Mi nawet reinstal nie pomógł.
Wiadomość 6 z 8 (718 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gdy naciskam guzik gotowość gdy jestem sam w loby mam napis grupa nie jest

★ Novice
@XbartekQ Screen założyciela tematu pokazuje, że jest widoczny jego nick i poziom. U mnie natomiast w tym miejscu jest jedynie "Gracz" i doslownie nic nie pomaga, od 3 dni nie mogę odpalic meczu, szkolenia czy czegokolwiek innego. Smieszne, tym bardziej ze wydałem trochę kasy na grę w którą nie mogę grać przez błędy twórców.
Wiadomość 7 z 8 (698 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gdy naciskam guzik gotowość gdy jestem sam w loby mam napis grupa nie jest

[ Edytowane ]
★ Novice

@Obi1Kenob1 Rzeczywiście u niego jest widoczny nick i poziom a u ciebie i mnie jest napis Gracz oraz nie ma poziomu.

Wiadomość 8 z 8 (689 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem