Re: Gdy chcę wyruszyć w podróż wyrzuca mnie z gry

autor: oliwia80018
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Gdy chcę wyruszyć w podróż wyrzuca mnie z gry

★★ Novice

 Witam! Gdy gram w The Sims 4 przy wyruszaniu w jakąkolwiek podróż wyrzuca mnie z gry. Kiedyś pisałam o pomoc w związku z spowolnionym działaniem gry, zacinaniem i wyrzucaniem. Po zainstalowaniu ponownie zacinki ustąpiły, ale pojawił się problem wrzucania z gry przy podróżowaniu. Jest to bardzo uciążliwe dla mnie. Mam kartę NVidia i minimalne wymagania sprzętowe. Nie wiem jak naprawić tą usterkę. Z góry dziękuję za pomoc 

Wiadomość 1 z 5 (564 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Re: Gdy chcę wyruszyć w podróż wyrzuca mnie z gry

[ Edytowane ]
★★★★★ Expert

Witaj @oliwia80018

Zgadza się, The Sims 4 wymaga przynajmniej tych 6 - 8 GB pamięci ram i 64-bitowej siódemki. Druga sprawa - Twoja karta graficzna jest bardzo stara i nie wspierana przez NVidia w aktualizacji sterowników i tym samym jest już niewydolna przy najnowszej aktualizacji gry - podkręcono ją znacznie i to jest powodem wyrzucania gry na tzw. Pulpit.

Pozdrawiam Standard smile

Zobacz w watku

Wiadomość 4 z 5 (518 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Re: Gdy chcę wyruszyć w podróż wyrzuca mnie z gry

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@oliwia80018

Sa dwie opcje albo masz mody nieaktualne w grze, albo masz za malo pamieci RAM udostepnionej dla gry.
To ze ilosc Twojej pamieci RAM spelnia wymagania sprzetowe nie oznacza , ze jest jej wystarczajaco duzo dla gry. To akurat zalezy od tego czy Twoja NVidia to chip czy karta z własna pamiecia, a takze jak wiele innych programów działa w tle na Twoim komputerze.
Jesli masz mody w grze zapoznaj sie z tym poradnikiem. Szczegolnie w z czescią dotyczacej usuwania z gry folderów i plikow. Nie zapomnij tez po usunieciu tego naprawić gry na Origin,
https://answers.ea.com/t5/Problemy-techniczne/Poradnik-Jak-sie-pozbyc-bledow-w-grze-i-problemow-z-mo...
Jesli chodzi o ilosc pamieci to zeby dowiedzic się dokladnie ,jak z tym jest potrzebny jest do tego DxDiag Twojego komputera. Jak ja zrobić:
Wejdz w MENU Start i wpisz w wyszukiwarke
dxdiag
otworzy sie program
kliknij w nim Save All Information
Komputer bedzie chciał byś wskazała miejsce gdzie ma umieścić dokument tekstowy ktory stworzy, Wystarczy wybrać na przyklad pulpit - jak wyjdziesz z tego programu znajdziesz zapisana kartke na pulpicie z informacjami o Twoim komputerze,
 Ten dokument podepnij do swojego postu - w trybie edytu postu.
Nie jestem pracownikiem EA

Wiadomość 2 z 5 (543 wyświetleń)

Re: Gdy chcę wyruszyć w podróż wyrzuca mnie z gry

★★ Novice

Jeśli chodzi o mody to już od dawna ich nie posiadam. Moja karta graficzna to NVIDIA GeForce 9600 GT, nie pamiętam dokładnie, ale pamięć RAM wynosi 4GB ( słyszałam, że od niedawna Simsy wymagają aż 8GB pamięci RAM  ) i minimum systemu Windows 7. Zamierzam kupić laptopa spełniającego zalecene wymagania. 

Wiadomość 3 z 5 (523 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Gdy chcę wyruszyć w podróż wyrzuca mnie z gry

[ Edytowane ]
★★★★★ Expert

Witaj @oliwia80018

Zgadza się, The Sims 4 wymaga przynajmniej tych 6 - 8 GB pamięci ram i 64-bitowej siódemki. Druga sprawa - Twoja karta graficzna jest bardzo stara i nie wspierana przez NVidia w aktualizacji sterowników i tym samym jest już niewydolna przy najnowszej aktualizacji gry - podkręcono ją znacznie i to jest powodem wyrzucania gry na tzw. Pulpit.

Pozdrawiam Standard smile

Wiadomość 4 z 5 (519 wyświetleń)

Re: Gdy chcę wyruszyć w podróż wyrzuca mnie z gry

★★ Novice

Właśnie znalazłam informację na temat mojego komputera. Mianowicie mam zaledwie 2GB pamięci RAM! Jedyna opcja jaka mi została to zakup nowego sprzętu. No trochę kasy pójdzie, na szczęście wybrałam parę laptopów. Jest dużo problemów związanych z tą grą aczkolwiek warto. Mam nadzieję, że wymagania sprzętowe nie będą cały czas się zmieniać. Dziękuję za pomoc 

Wiadomość 5 z 5 (509 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem