G29 przestało nagle współpracować z nfs Heat i grami z orgin

autor: Daniels13
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

G29 przestało nagle współpracować z nfs Heat i grami z orgin

★ Novice

Produkt: Need for Speed Heat
Platforma:PC
Opisz pokrótce napotkany błąd: Kierownica G29 przestała działać po formacie i ponownym wykupieniu abonamentu, straciłem też wszystkie zapisy ale to akurat nie problem byle by ta kierownica działała
Jakiego samochodu używałeś/używałaś? WSZYSTKIE!!!!
Czy posiadany przez Ciebie samochód był stworzony przez Ciebie czy pobrany z aut stworzonych przez społeczność w grze? Projekty stworzone przez społeczność
Jaki był ostatni wyścig w którym brałeś/brałaś udział? Nie wiem bo usunęło mi postępy
Czy był to wyścig w dzień czy w nocy?
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? format PC i manaizm zapisu na zapis w chmurze odnowa abonamentu
Co się dzieje? po prostu przestała działać w Heat, sterowniki są, program ją wykrywa wszystko działa w innych grach dzaiała tylko nie w grach przez orgin?!
Jakiego rezultatu oczekujesz? naprawy błedu

Witam

Mam kierownice G29 i spisywała się w heat świetnie, lecz któregoś dnia przestała działać tylko w grach odpalanych przez orgin co jest grane straciła kompatybilność?

mam heat i payback

Wiadomość 1 z 6 (4 218 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: G29 przestało nagle współpracować z nfs Heat i grami z orgin

Community Manager

Hej @Daniels13 

 

Kierownica Logitech G29, jest kompatybilna z grą Need For Speed Heat i nie straciła kompatybilności Standard smile

 

Zacznij od naprawy gry z poziomu programu Origin, następnie podłącz kierownicę do innego portu USB. Upewnij się również, że suwak na szczycie kierownicy ustawiony jest we właściwej pozycji. Jeśli problem pojawia się tylko w grach na Origin - wyczyść jego pamięć podręczną

Wiadomość 2 z 6 (4 204 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: G29 przestało nagle współpracować z nfs Heat i grami z orgin

★ Novice

Z tego co się dowiedziałem gdy dziś dzwoniłem do EA to od najnowszej aktualizacji g29 kierownica już nie działa   

suwak jest przesunięty na pozycję PS4 

naprawiłem grę przez orgin

zmieniałem porty USB

kierownica  nadal nie działa tylko z grami z Orgin na koniec wyczyściłem pamięć podręczna tak jak w instrukcji

niestety brak rezultatów a oprogramowanie od g29 pokazuje że gram w nfs heat i jest wszystko ok 

Wiadomość 3 z 6 (4 195 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: G29 przestało nagle współpracować z nfs Heat i grami z orgin

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @Daniels13 

 

Otrzymałem potwierdzenie od Studia Ghost, że w ostatnim czasie nie było żadnych zmian w związku z kompatybilnością kierownic. Lista, którą znajdziesz w moim poprzednim linku jest aktualna i G29 jest kompatybilna z grą Standard smile

 

Dzięki za wykonanie dotychczasowych kroków 

 

Z tego co wiem, to urządzenia Logitech mają możliwość zapisywania profili. Jeśli korzystałeś z takiego profilu sprowadź te wartości do domyślnych. Następnie uruchom grę oraz program Origin wedle instrukcji poniżej: 

 

1. Całkowicie zamknij program Origin oraz grę (tak aby w menedżerze zadań nie był widoczny żaden proces związany z grą lub programem Origin)
2. W polu wyszukiwania wpisz "Kontrola konta"
3. Wybierz z listy "Zmień ustawienia kontroli konta użytkownika"
4. Przesuń suwak na samą górę, następnie zatwierdź zmiany
5. Kliknij prawym przyciskiem myszy (PPM) na skrót od programu Origin na pulpicie, wybierz Właściwości i Otwórz lokalizację pliku
6. Kliknij PPM na zaznaczonym pliku i wybierz Uruchom jako administrator
7. Jeżeli pojawi się komunikat o wprowadzaniu zmian na dysku - koniecznie go zaakceptuj
8. Tą samą czynność powtórz ze skrótem od gry
9. Jeżeli gra uruchomi się, przywróć ustawienia kontroli konta użytkownika do poprzedniej wartości (punkty 1-4)

Jeśli to nie problem dla Ciebie możesz również ponownie zainstalować grę, oraz program Origin. 
Ostatecznie, jeśli problem pojawił się po zawieszeniu się gry, znalazłem poradnik, który opisuje rozwiązanie podobnego problemu:
Wiadomość 4 z 6 (4 180 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: G29 przestało nagle współpracować z nfs Heat i grami z orgin

★★★ Newbie
https://support.logi.com/hc/pl/articles/360024850133-Downloads-G29-Driving-Force-Racing-Wheel odpalamy i instalujemy
używanie Logitech Gaming Software nie cacy Wink post sprzed 20 lat ale może komuś się przyda. Pozdrawiam
Wiadomość 5 z 6 (2 835 wyświetleń)

Dot.: G29 przestało nagle współpracować z nfs Heat i grami z orgin

Community Manager

Hej @Kris3431 

 

Dzięki za podzielenie się z nami Twoim rozwiązaniem Standard smile 

 

Mając na uwadze czas od ostatniej odpowiedzi (trochę mniej niż 20 lat :P) zamknę ten wątek. 

 

Jeśli ktoś trafi tutaj z podobnym problemem, załóż proszę nowy wątek na forum. 

Wiadomość 6 z 6 (2 817 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem