Freezy, lagi, problemy z optymalizacją i ogólna strata czasu

autor: n4v00
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Freezy, lagi, problemy z optymalizacją i ogólna strata czasu

★ Apprentice

Anthem wyszedł niecały miesiąc temu,  ok ja rozumiem że gra sie jeszcze rozwija ale....

 

za 249zł dostałem coś co jest  kompletnie niedopracowane, po  miesiącu gry nie mam skrupułów aby w trakcie rozgrywki wcisnąć alt+f4 powód? Wieczne lagi, mimo sprawnego łącza internetowego, freezy gry gdzie pomaga wtedy tylko task manager, totalnie skopana optymalizacja... jednego dnia gra działa idealnie a juz kolejnego dnia na tych samych ustawieniach kompletnie nie da się grać bo co  2 minuty gra zwalnia do 15fps, temperatury procesora jak i  karty graficznej są ok.

 

od razu  mówię nie jest to wina kompa bo  z  innymi tytułami nie ma problemu, pierwsze dwa tygodnie po premierze jeszcze było całkiem ok, ale jak zaczęły wychodzić aktualizacje to po prostu wszystko się zesrało.

 

szkoda że nie można tego padła zwrócić po miesiącu, pieniądze wydane w  błoto

Wiadomość 1 z 3 (296 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Freezy, lagi, problemy z optymalizacją i ogólna strata czasu

Witaj

 

Czy wszystkie sterowniki zarówno systemowe jak i od karty graficznej masz najnowsze? Jaką masz specyfikację PC, bo szczerze ja nie doznaję spadków do 15 fps a mam gtx1060, są spadki ale nie aż takie

Wiadomość 2 z 3 (286 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Freezy, lagi, problemy z optymalizacją i ogólna strata czasu

★ Apprentice

Wszystkie sterowniki są najnowsze.

 

I5 7300hq

Gtx 1050

16gb ram

Gra na dysku ssd

 

Widzmin 3 bez problemu, doom również, gta  V spoko

 

Trafia się anthem i lipa jak chodzi pięknie tak po aktualizacji kompletna * że grać się nie da. 

Wiadomość 3 z 3 (282 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem