Freez menu - wolne działanie

autor: xPaTr0
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Freez menu

★★ Guide

Ok. Mozna miec nadzieje ze w lutym to zostanie naprawione? Sprawe ze zwrotem premium zalatwilem. Fajnie ze sie udalo. Jak bedzie kiedys gra dzialac jak nalezy to znow sie zaopatrze w premium

Wiadomość 31 z 36 (632 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Freez menu

★★ Guide

Inni tez maja ten problem...

Wiadomość 32 z 36 (625 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Nie dzialajacy interfejs

★★ Newbie

Moj interfejs w Battlefield 1 dziala wrecz masakrycznie wolono pomimo tego ze mam stale poloczenie internetowe. Nie moge przez to wlaczyc trybu online. mam nadzieje ze jest na to jakis rozwiazanie.

Wiadomość 33 z 36 (630 wyświetleń)

Dot.: Nie dzialajacy interfejs

Hej,

Problem z interfejsem menu gry jest znany i studio ciągle pracuje nad jego naprawą.

Wiadomość 34 z 36 (623 wyświetleń)

Dot.: Freez menu

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Odwracasz kota ogonem, gość mówi ci sto razy ze działało i mial 30 fps a ty swoje, ja mam gtx980 i 16 gb ramu ddr4 i jakoś mam to samo !  Po prostu wypuscili gniota który nie działa , 2 razy juz sciagałem 70 gb + aktualizacje i ciągle problemy. Na steam nie ma takiej mordęgi.

Wiadomość 35 z 36 (532 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Freez menu

Community Manager (retired)

@pompek87 Witaj!

 

Twój wpis pomijając ton wypowiedzi, dotyczy wątku/problemu, który został rozwiązany ponad miesiąc temu. Jeśli w dalszym ciągu masz spadki FPS w menu głównym, wykonaj kroki jakie tutaj wyszczególniłem.  Jeśli jednak zgłaszasz spadki FPS w grze, zajrzyj do tego wątku i wykonaj tam podane sugestie. Wiedź, że problem spadków dotyczy wersji Windows 10 i nie raz zostało to potwierdzone, iż problem dotyczy aktualizacji Fall Creators Update i pojawia się również w innych grach! 

 

Na przyszłość radzę zachować kulturę wypowiedzi i szacunek dla innych użytkowników forum, dlatego Twój post został edytowany! 

Wiadomość 36 z 36 (522 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem