Dot.: Format komputera a galeria The Sims 4

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Format komputera a galeria The Sims 4

★★★ Newbie

Witam! Piszę z takim pytaniem, a mianowicie jak zachowa się galeria The Sims 4 po formacie komputera? W galerii mam udostępnionych parę obiektów i zastanawiam się czy po deinstalacji galeria się wyzeruje i wszystkie obiekty zostaną usunięte, czy może jakoś inaczej będzie to wyglądało? Bardzo proszę o pomoc, bardzo zależy mi na moich obiektach przechowywanych w galerii. Z góry dziękuję.

Wiadomość 1 z 3 (910 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Format komputera a galeria The Sims 4

Witaj @CzankaRyska 

 

Najważniejsze wskazówki:

 

1. Wszystkie obiekty: rodziny, domy, pokoje, itp... opublikowane w Galerii zostaną w niej zachowane i będziesz je mogła pobrać po ponownej instalacji gry na każdy komputer.

2.Ponadto rodziny, które - w momencie zapisywania do Galerii - posiadały jakieś umiejętności, oraz poziom kariery zawodowej, zapiszą się z tym wszystkim.

 

3. Jeżeli chciałabyś zachować rozgrywkę i zapisane w Bibliotece obiekty, to z folderu gry znajdującego się w Moich Dokumentach (ścieżka domyślna:  C:\Users\Name\Documents\Electronic Arts\The Sims 4), wyjmij następujące foldery:

a/ folder saves - zawiera zapisy gry.

b/ folder Tray - zawiera zapisy (w postaci plików) obiektów, rodzin, domów z twojej gry, a także wszystko co pobrałaś z Galerii

c/ Folder Mods - jeżeli masz w grze jakieś CC, lub/i mody

 

i zapisz sobie go gdzieś  w bezpiecznym miejscu poza komputerem (płytka, zewnętrzny dysk,pendrive), aq potem podmień z wygenerowanymi przez nową grę.

 

Uwaga: nigdy nie trzymaj w Folderze Try (twoja Biblioteka w Galerii) za dużo obiektów, gdyż możesz mieć problem z Galerią. W folderze Tray zrób podfoldery, podpisz je nazwami obiektów (rodzin, domów) i każdy obiekt przenoś osobno do każdego z tych folderów, tak, jak na zdjęciu poniżej:

 

tray...jpg

Gra nie czyta plików znajdujących się w podfolderach - folderu Tray.

 

Powodzenia. Standard smile

 

 

 

 

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (901 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Format komputera a galeria The Sims 4

Witaj @CzankaRyska 

 

Najważniejsze wskazówki:

 

1. Wszystkie obiekty: rodziny, domy, pokoje, itp... opublikowane w Galerii zostaną w niej zachowane i będziesz je mogła pobrać po ponownej instalacji gry na każdy komputer.

2.Ponadto rodziny, które - w momencie zapisywania do Galerii - posiadały jakieś umiejętności, oraz poziom kariery zawodowej, zapiszą się z tym wszystkim.

 

3. Jeżeli chciałabyś zachować rozgrywkę i zapisane w Bibliotece obiekty, to z folderu gry znajdującego się w Moich Dokumentach (ścieżka domyślna:  C:\Users\Name\Documents\Electronic Arts\The Sims 4), wyjmij następujące foldery:

a/ folder saves - zawiera zapisy gry.

b/ folder Tray - zawiera zapisy (w postaci plików) obiektów, rodzin, domów z twojej gry, a także wszystko co pobrałaś z Galerii

c/ Folder Mods - jeżeli masz w grze jakieś CC, lub/i mody

 

i zapisz sobie go gdzieś  w bezpiecznym miejscu poza komputerem (płytka, zewnętrzny dysk,pendrive), aq potem podmień z wygenerowanymi przez nową grę.

 

Uwaga: nigdy nie trzymaj w Folderze Try (twoja Biblioteka w Galerii) za dużo obiektów, gdyż możesz mieć problem z Galerią. W folderze Tray zrób podfoldery, podpisz je nazwami obiektów (rodzin, domów) i każdy obiekt przenoś osobno do każdego z tych folderów, tak, jak na zdjęciu poniżej:

 

tray...jpg

Gra nie czyta plików znajdujących się w podfolderach - folderu Tray.

 

Powodzenia. Standard smile

 

 

 

 

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 2 z 3 (902 wyświetleń)

Dot.: Format komputera a galeria The Sims 4

Community Manager

@CzankaRyska Oznaczę odpowiedź @danuta720 jako rozwiązanie Standard smile 

Wiadomość 3 z 3 (742 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem