For honor klocz aktywacyjny nie dziala

autor: dziadzio23
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

For honor klocz aktywacyjny nie dziala

★★★ Newbie

Dzien dobry. Kilka dnni temy zakupilem na Origin gre For Honor. po jej pobraniu wystapil blad przy jej instalacji. mianowicie klucz aktywacyjny nie dziala poniewaz jest juz w uzyciu na innym koncie. posiadam jedno konto i nie moge zainstalowac dopiero co kupionej gry.Prosze o szybki kontakt w tej sprawie

Wiadomość 1 z 2 (133 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: For honor klocz aktywacyjny nie dziala

Witaj @dziadzio23

 

Sprawdź, czy na pewno logujesz się na właściwe konto. Jeżeli tak to wyloguj się z Origin i zaloguj ponownie. Kliknij PPM na okładkę gry w bibliotece Origin i wybierz Pokaż dane gry.  Stamtąd możesz pobrać grę na swój komputer.

 

Gdy jednak instalacja jest niemożliwa to polecam  kontakt do centrum pomocy technicznej poprzez stronę EA: https://answers.ea.com/t5/Dyskusja-ogolna/Jak-skontaktowac-sie-z-doradca-poprzez-strone-EA-Help/m-p/... ,

lub bezpośrednią rozmowę z biurem obsługi klienta Origin: +48 22 39 70 840 - czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 12.00 rano do godziny 21.00 wieczorem. 

 

Pozdrawiam.

 

Nie jestem pracownikiem EA, pomagam jako gracz.

 

 

 

 

 

 

 

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (125 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: For honor klocz aktywacyjny nie dziala

Witaj @dziadzio23

 

Sprawdź, czy na pewno logujesz się na właściwe konto. Jeżeli tak to wyloguj się z Origin i zaloguj ponownie. Kliknij PPM na okładkę gry w bibliotece Origin i wybierz Pokaż dane gry.  Stamtąd możesz pobrać grę na swój komputer.

 

Gdy jednak instalacja jest niemożliwa to polecam  kontakt do centrum pomocy technicznej poprzez stronę EA: https://answers.ea.com/t5/Dyskusja-ogolna/Jak-skontaktowac-sie-z-doradca-poprzez-strone-EA-Help/m-p/... ,

lub bezpośrednią rozmowę z biurem obsługi klienta Origin: +48 22 39 70 840 - czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 12.00 rano do godziny 21.00 wieczorem. 

 

Pozdrawiam.

 

Nie jestem pracownikiem EA, pomagam jako gracz.

 

 

 

 

 

 

 

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 2 z 2 (126 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem