Fifa20 nie uruchamia się

autor: mastyerz
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Fifa20 nie odpala się

★★★★★ Novice
@mateuszeqpro96 i inni Panowie mam rozwiązanie, w innym temacie gość napisał:"DobermanTina
★★★★ NEWBIE
DobermanTina
Rozwiązanie!
znalazłem rozwiązanie!!! Mój kolega kupił premier ,a ja basic . I on włączył swojego premiera u mnie i działał, a ja włączyłem swój basic u niego gdzie wcześniej był premium i mój basic nie działał. Kupiłem sobie abonament premium i działa."
Też tak zrobiłem, abonament na miesiąc ten za 59 zł plus reinstal,nie pomogło. Wszedłem w acces na fifę 20,dałem tam wersję fut ultimate,następnie dodaj do biblioteki, gra coś niby pobrała,zakończyła, spróbowałem włączyć i działa... Za pierwszym strzałem...
Wiadomość 51 z 240 (1 207 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa20 nie odpala się

★★ Apprentice

I jak panowie zadziałało coś?czy bez zmian?

Wiadomość 52 z 240 (1 189 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

20 nie uruchamia się i znika z menedżera zadań? Rozwiązanie które u mnie działa

★★★ Novice

Witajcie, 3 dni męczyłem się żeby uruchomić Fife 20. Oto co pomogło: zrobiłem 3 rzeczy na raz i któraś z nich zadziałała. Zalecam spróbować, mam nadzieję że pomoże.

 

1. Na originie klikamy ppm, wchodzimy w ustawienia, póżniej w zaawansowane i zmieniamy język na czeski. Powinno weryfikować nam pliki(sprawdźcie czy dziala pozniej można zmienic znów na polski/ angielski.

2. W dokumentach szukamy folderu fifa 20, wchodzimy w dokument fifa setup i obok napisu z directx wpisuje po = 2 (cyfre 2)

3. Wchodzimy w panel nvidia, opcje 3d. Wyszukujemy Fife 20 i ustawiamy żeby uruchamiała się od razu na naszej podstawowej karcie grafiki( prawdopodobnie macie ustawione automatyczne).

 PS. 

Nie słuchajcie jak ktoś pisze Wam przez DxDiag ze nie spelniacie wymagan. Mi tez tak pisano a wlasnie wbijam golda w squad battles.

 

Mam nadzieje ze Wam to pomoże, dajcie znac w komentarzach. 

Pozdrawiam

 

Wiadomość 53 z 240 (1 190 wyświetleń)

Dot.: Fifa20 nie odpala się

★★★ Novice

dodałem nowy temat z rozwiazaniem ktore u mnie dziala ( 20 nie uruchamia się i znika z menedżera zadań? Rozwiązanie które u mnie działa!) zerknij w tematach

Wiadomość 54 z 240 (1 188 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa20 nie odpala się

★★ Novice

Kupiłem dostęp premier i bangla jak 150 :D

Wiadomość 55 z 240 (1 129 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: 20 nie uruchamia się i znika z menedżera zadań? Rozwiązanie które u mnie d

★★★★ Novice

Nie mam czeskiego :v

Wiadomość 56 z 240 (1 083 wyświetleń)

Dot.: Fifa20 nie odpala się

★★★ Novice

Zrobiłem to i nadal nie działa 

Wiadomość 57 z 240 (1 060 wyświetleń)

Dot.: 20 nie uruchamia się i znika z menedżera zadań? Rozwiązanie które u mnie d

@DedeIsComing 

 

Sprawdziłem twój raport i wygląda na to, że masz tylko podstawowy sterownik graficzny. Zainstaluj sterowniki grafiki bo inaczej gra nie ruszy.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 58 z 240 (1 025 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: 20 nie uruchamia się i znika z menedżera zadań? Rozwiązanie które u mnie d

★★★★ Novice

Aj, no oczywiście że na tym raporcie nie mam sterowników. Zły DxDiag wysłałem.

 

Teraz prawidłowy, z dzisiaj.

Wiadomość 59 z 240 (1 014 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: 20 nie uruchamia się i znika z menedżera zadań? Rozwiązanie które u mnie d

@DedeIsComing 

 

Mam tą samą grafikę, możesz spróbować zainstalować tą samą wersję sterownika graficznego co ja może gra ruszy.  Znajdziesz ją  tutaj.

 

Wykonaj czystą instalację sterownika graficznego, uprzednio pobierając jego najnowszą wersję:

 

instrukcja NVIDIA

 

Widziałem, że na angielskim forum kilku osobom pomogło wyłączenie Origin w grze lub jego włączenie. Problem też może powodować aktualizacja systemu Windows 10 którą trzeba usunąć, wszystkiego trzeba próbować bo każdy może mieć indywidualny problem i co innego może go powodować.

 

Nie wiem czy próbowałeś kroków z tego tematu ? Jak nie to sprawdz wszystkie na spokojnie.

 

Mam też jeden sposób który zadziałał u @MB807 

 

Klikamy w start, wpisujemy regedit, klikamy na regedit prawym przyciskiem myszy i klikamy uruchom jako administrator. - Rozwijamy strzałeczką po lewej stronie folder o nazwie HKEY_LOCAL_MACHINE. - Wyszukujemy folder o nazwie SYSTEM i również go rozwijamy - Wyszukujemy folder o nazwie CurrentControlSet i go rozwijamy - Wyszukujemy folder o nazwie Control i go rozwijamy - Wyszukujemy folder o nazwie GraphicsDrivers i klikamy na niego lewym przyciskiem myszy. - Po prawej stronie wyświetlą się pliki, a raczej wpisy do rejestru. Klikamy na białym, wolnym tle pod nimi i klikamy Nowy-> Wartość DWORD (32-bitowa). Nie ma znaczenia ilu bitowy masz system operacyjny. - Nazywamy wpis następująco: TdrLevel UWAGA WPIS MUSI DOKŁADNIE TAK SIĘ NAZYWAĆ. Duże T jak i również L, reszta małymi. - Kiedy już nadamy nazwę klikamy dwukrotnie na wpis i ustawiamy dane wartości na 0 i klikamy ok, resetujemy komputer.

 

UWAGA: Ta instrukcja ingeruje w rejestr systemu dlatego każdy kto spróbuje tego kroku robi to na własną odpowiedzialność.

 

 

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 60 z 240 (995 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA