Fifa20 nie uruchamia się

autor: mastyerz
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: 20 nie uruchamia się i znika z menedżera zadań? Rozwiązanie które u mnie d

[ Edytowane ]
★★ Apprentice

wciaz maja wszystko w D...

Wiadomość 91 z 240 (6 845 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: 20 nie uruchamia się i znika z menedżera zadań? Rozwiązanie które u mnie d

★★★ Novice
Wiadomość 92 z 240 (6 809 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: 20 nie uruchamia się i znika z menedżera zadań? Rozwiązanie które u mnie d

★ Apprentice
@spankotime Dzisiaj powinna być łatka na edycje Ultimate i wersje mistrzowską, bo fifa 20 oficjalnie wyszła a jak w chodzę w sklep i edycje mistrzowską to pisze żeby kupić fife, a mam wersje mistrzowską. Nie wiem o co cmon
Wiadomość 93 z 240 (6 799 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa20 nie uruchamia się

★★★ Novice

mam to samo

 

Wiadomość 94 z 240 (6 733 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa20 nie uruchamia się

★ Novice

Wie ktoś jak pobrać fifę 20 na PC, jak nie działa origin, a nie mam napędu DVD w laptopie do instalacji gry klasycznie, z płyt? Origin w ogóle nie działa, dodałem kod przez przeglądarkę do konta i przyjęło, ale nadal nie mogę rozpocząć pobierania gry hmm... Kiedy to mogą naprawić? A może samemu mogę coś zrobić, aby rozpocząć pobieranie tej gry bez origin apki?

Wiadomość 95 z 240 (6 730 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa20 nie uruchamia się

@68andrea 

 

Zaktualizuj sterowniki do grafiki bo masz z 2018 roku.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 96 z 240 (6 711 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa20 nie uruchamia się

★★★ Novice

mam normalną fifę 20 i wszystkiego już próbowałem i nadal nie uruchamia mi się ... Inne fify np. 19 czy 18 chodzą bez problemu

Wiadomość 97 z 240 (6 708 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa20 nie uruchamia się

★★★ Novice

zaktualizowałem sterowniki karty graficznej i nic to nie dało Standard smile

Wiadomość 98 z 240 (6 693 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Gra nie chce się uruchomić

★★★ Novice

Mam problem z uruchomieniem gry fifa 20. Gdy ją włączam, włącza się launcher, w którym klikam GRAJ, a następnie nic się nie dzieje, reinstalowałem grę, wyłączałem/odinstalowywałem antywirusy itp., korzystałem z funkcji "napraw" na origin kilku krotnie, próbowałem otwierać gre w różnych oknach (full screen, Window ..), mam na pewno ponad minimalne wymagania gry. Nic nie chce zadziałać, co mam zrobić ?

Wiadomość 99 z 240 (6 620 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

FIFA 20 NIE CHCE SIĘ WŁĄCZYĆ

★★★★ Novice

witam mam problem, gdy zainstalowałem fife 20 i chciałem ją uruchomić naciskam graj i nic się nie dzieje nic nawet launcher się nie włącza czy wie ktoś co może byc przyczyną ? Próbowałem już wszystkich a metod sterowniki mam aktualne 

Wiadomość 100 z 240 (6 576 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA