Dot.: 20 nie uruchamia się i znika z menedżera zadań? Rozwiązanie które u mnie d

autor: Ejtwar
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: 20 nie uruchamia się i znika z menedżera zadań? Rozwiązanie które u mnie d

★ Apprentice
@DedeIsComing Naprawiałem każdy z tych plików oraz usunąłem vc++ z 2017 i dałem te z 2015
Wiadomość 81 z 240 (903 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: 20 nie uruchamia się i znika z menedżera zadań? Rozwiązanie które u mnie d

★★★★ Novice

Każdy z tych plików włączyłem i jak była taka możliwość - naprawiłem.

Wiadomość 82 z 240 (880 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: 20 nie uruchamia się i znika z menedżera zadań? Rozwiązanie które u mnie d

[ Edytowane ]
★★★★★ Apprentice

Plamer121, jak ktoś kazał tu usuwać VC redist 2017 i zastępować 2015 to tylko i wyłącznie rzuca przynętę. Usuwanie nowego sterownika i zastepowanie go starym nic nie da, tym bardziej że taki BFV zawiera biblioteki serii 2017 - w sensie ja nie posiadam wersji vc redist 2015 a mimo to BFV mi działa bez problemów!(w folderze instaler jest tylko vc redist 2015). Co więcej, ktoś mało ambitnie podszedł do sprawy gdyż sam microsoft na oficjalnej stronie przy którejs wersji vc redist 2017 oznajmił iż (ta konkretna wersja) już usuwa biblioteki 2015 które były lekkim niewypałem i wyłącznie wersje 2017 będą kompatybilne z serią 2015. Jak ktoś nie chce wierzyć to proszę na własną rękę odszukac sobie taki artykuł na stronach microsoftu. Ja bawiłem się przy FarCry 5. Gra uruchamiała sie tylko po instalacji przy kolejnym uruchomieniu nic się nie działo, a proces trwał. Oczywiście po roku od wydania nowych sterowników 2017 z usunięciem bibliotek 2015 problem dalej występuje a oni dalej twierdzą że wymagane są biblioteki 2015. Mój kolega nie posiada tych bibliotek tylko wersję 2017 i wszystko pięknie mu działa. Zostawcie te 2017 w spokoju. Po usunięciu ich przy najbliższej aktualizacji systemu windows i tak powrócą a 2015 znikną - przynajmniej spora część użytkowników tak ma.

Wiadomość 83 z 240 (860 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: 20 nie uruchamia się i znika z menedżera zadań? Rozwiązanie które u mnie d

★ Apprentice
@Ejtwar Lepie było spróbować niż nie spróbować Wink
Wiadomość 84 z 240 (843 wyświetleń)

Dot.: 20 nie uruchamia się i znika z menedżera zadań? Rozwiązanie które u mnie d

★★ Apprentice

Temat widze olany ciepłym mo.... Standard smile

Wiadomość 85 z 240 (805 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: 20 nie uruchamia się i znika z menedżera zadań? Rozwiązanie które u mnie d

★★ Apprentice

Jaka jest pewnosc ze w dniu premiery gra bedzie nam dzialac ?

Wiadomość 86 z 240 (779 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: 20 nie uruchamia się i znika z menedżera zadań? Rozwiązanie które u mnie d

★★★ Novice
@marcinlolmogo Nie ma pewności, nie będzie działać
Wiadomość 87 z 240 (766 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: 20 nie uruchamia się i znika z menedżera zadań? Rozwiązanie które u mnie d

★ Novice

Kupiłem dziś edycje mistrzowską specjalnie zeby pograc wczesniej.Okazuje się ze równiez mam ten błąd.Po odpaleniu gry wyskauje czarny ekran ale nic dalej sie nie dzieję...robiłem wszystko z tego posta i dalej nic nie pomaga.Jutro nasłuchają się w słuchawce ale mam nadzieję ze dadzą mi jakieś rozwiązanie,jak już będę coś wiedział dam znac

Wiadomość 88 z 240 (747 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: 20 nie uruchamia się i znika z menedżera zadań? Rozwiązanie które u mnie d

[ Edytowane ]
Wiadomość 89 z 240 (718 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: 20 nie uruchamia się i znika z menedżera zadań? Rozwiązanie które u mnie d

★★ Apprentice
@MattiuDefo zrobione z tego wszystko wciaz nie dziala Wink
Wiadomość 90 z 240 (707 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA