Dot.: Fifa wyłącza się Series x

autor: fijal7891
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Fifa wyłącza się Series x

★★★★ Apprentice
@szkasp śledzę angielskie fora i ktoś tam dostał odpowiedź od Microsoft że to wina Ea. Wersja na stare generację działa bez problemu więc raczej to problem z grą
Wiadomość 11 z 13 (243 wyświetleń)

Dot.: Fifa wyłącza się Series x

★★★ Newbie

@EA_Kuba  napisał/a:

Hej @ryba017 @krisskmr94 

 

Dziękuję za Wasze zgłoszenia. 

 

Jeśli opisany przez Was problem pojawia się nadal, poproszę Was o przekazanie poniższych informacji: 

 

  • Platforma na której gracie:
  • Komunikat błędu, który pojawia się przy wyłączeniu:
  • Jaką wersję gry posiadacie (płytowa/cyfrowa):
  • Edycja gry (Standardowa/Ultimate):
  • W którym miejscu gra się wyłącza: 
  • Co dzieje się na krótko przed wyłączeniem się gry: 

Zdaje sobie sprawę, że część informacji zawarta jest już w Waszych postach. Informacje te mogą się przydać jeśli podobny problem pojawi się u innych. 

 

 


-Xbox series s 

-Brak

-Cyfrowa

-Standardowa

-podczas ładowania szybkiego meczu albo trybu kariery (działa tylko ultimate team ) 

- animacja rozgrzewki zawodników, zapowiedź komentatorów. Potem jest czarnybekran i wyrzuca do konsoli . 

 

Czy wiadomo już coś w sprawie wyłączania się gry.Trochę słabo że nie działa szybki mecz i niemożna sobie z kumplem zagrać. 

 

Wiadomość 12 z 13 (155 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa wyłącza się Series x

★★★ Guide
@barple03 Też mi się konsola wyłączyła w sumie 3x, i Też jak wygrywałem mecz, a już myślałem że to wina konsoli, a to jak zwykle FIFA....
Wiadomość 13 z 13 (151 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA