Dot.: Fifa w trybie gry online

autor: KollasyXL
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Fifa w trybie gry online

★ Guide

Nie da się grać online,gra cały czas tnie i praktycznie rozgrywka to męczarnia.Komputer podpięty na sztywno poprzez kabel ethernet,w trakcie gier nie przez internet jest ok.

Kiedy to zostanie naprawione?

 

 

Wiadomość 1 z 4 (712 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa w trybie gry online

★★ Apprentice

Cześć. Chciałbym Cię pocieszyć i powiedzieć, że niebawem. Ale ta popsuta gra tak działa. O ile masz tak od niedawna to jesteś szczęśliwcem. Generalnie jest tak, że jak te pseudo informatyki od elektroników zrobią jakąś aktualizację to w ogóle nie da się grać. Piszą, że coś poprawili tylko nie wiadomo komu ?. Piszą, że słuchają naszych głosów tylko nie wiadomo kogo ?. Nawet nie wiedzą jak tę grę naprawić albo nie chcą. Kilka dni się da grać - człowiek sobie myśli: o kurde rewelacja jak tak dalej będzie to ustawiam się w kolejce po Fife 20 w przedsprzedaży. I przychodzi kolejny dzień i wszystko mija: zawodnicy sobie nie podają, kopią piłką w bramkarza lub się ciągle potykają, przeciwnik fauluje i nie ma faulu, ty nie faulujesz i są faule znikąd, lag - lag - lag i tracisz gola, bramkarz przestaje bronić, lewy pomocnik biega po prawym skrzydle i odwrotnie - ogólnie wygląda  to śmiesznie i żenująco, a ich tłumaczenia, że to może internet jest słaby a jak internet i komputer jest ok. - to nie wiadomo co ?. I tak właśnie jest teraz - od wczoraj. Myślę, że jak tak dalej będzie z tą 19-ką to tą Fifę 20 mogą sobie wsadzić w dupe. Ogólnie rzecz biorąc to ten symulator piłki to chyba komuś się pomyliło bo to bardziej jest pomieszanie NFL (bicie przeciwnika bez faulu), NHL (czasem piłkarze biegają tak śmiesznie jakby jeździli na łyżwach - animacja taka), Cyrku. A najbardziej mnie śmieszy jak jacyś po 50tempa biegają szybciej od tych po 90tempa, a jak ty sobie takiego kupisz to się okazuje, że piłkarz się przykleił na trwałe do murawy i w ogóle nie chce się ruszyć.  Ciekawe co o tym myślą inni ?. Pozdrawiam Mariusz

Wiadomość 2 z 4 (677 wyświetleń)

Dot.: Fifa w trybie gry online

★★ Apprentice

Także nie jesteś sam a podejrzewam, że są nas miliony i w większości przypadków gramy albo z prosami albo ta gra w DR lub FCH wyświetla po każdej stronie inaczej. Pierwszy dzisiejszy mój mecz w FCH  i Fifka 19 wydrukowała wynik - zawodnicy oczywiście nie podają sobie a nawet ta gra powoduje, że podają do przeciwnika (tak jest od przedwczoraj) - no ale ok. może dziś mam słabszy Internet myślę sobie I gram dalej (choć nie wiem czemu miałoby tak być bo 3 dni temu był dobry). I dwie sytuacje: gram sobie normalnie, aż tu przybiega sędzia i  2 razy daje po żółtej kartce Firmino wspominkowemu za faule, których nie było - to też internet ? Rozumiem, że połączenie z Internetem może mieć wpływ na różne rzeczy ale nie na decyzje gry - patrz: sędziego !!!. Ogólnie ta gra to jedno wielkie Oszustwo - może dla niektórych mają inne konta i gra im się lepiej ale w większości przypadków tak nie jest o czym ludzie piszą szeroko na forach. Piszemy im o co chodzi a oni przesyłają komunikaty, że coś tam zaktualizowali i że będzie grało się lepiej. Włączasz grę i okazuje się, że jest jeszcze gorzej. Nie wiem dla kogo zrobili lepiej może dla Niemców albo Holendrów ?. To jest po prostu nie normalne. Ja jakbym pracował w takiej firmie i pisałbym te głupawe komunikaty, które nie mają potwierdzenia to bym się zwolnił. Dodam że gram na 2 PC: jeden to laptop I7 7700HQ z GTX 1050TI a drugi to blaszak AM4 Reizen 7 2700 z Radeon RX 580FX i na obu jest to samo. Internet mam 2 gi - pierwszy był w Orange a teraz mam od prywatnego dostawcy - oba powyżej 150 mbs - gram po kablu 2 ms pingu - w ocenie A+.  

Wiadomość 3 z 4 (670 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo
Highlighted

Dot.: Fifa w trybie gry online

★★ Apprentice

Ty gościu animatorze lub moderatorze weź się do roboty i napraw tę popsutą grę - a jak sam nie potrafisz to zgłoś to może do przełożonych. Bo to po prostu aż wstyd że  taka renomowana firma jak EA wydaje takie coś. A może to nie jest symulator gry w futbol tylko poradnik co uczy sędziów jak drukować bezczelnie mecze ?.

Wiadomość 4 z 4 (661 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA