Fifa nie chcę się uruchomić

autor: MTaKTyK
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Fifa nie chcę się uruchomić

[ Edytowane ]
★★★★★ Novice

Witam,posiadam ostatnio słynny problem z Fifą 19 gdy klikam Przycisk graj przez chwilkę coś się ładuje po czym przełącza mnie na origin i nic poza tym. Próbowałem już zainstalować od nowa fifę ale to nie daję lepszych skutków.Wymagania spełniam posiadam: GTX 1050 Ti Intel Core 5-7400 16 RAM.Posiadam najnowsze sterowniki do GeForce`a.Wersja DirectX 12.Jeśli ktoś ma jakiś pomysł i chęci do pomocy z miłą chęcią skorzystam.

Wiadomość 1 z 26 (383 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Fifa nie chcę się uruchomić

★★★★★ Novice

Gra już działa okazało się że musiałem odinstalować wszystko związane z fifą dzięki czemu wszystko zainstalowało się na nowo.Przyznaje punkty PD za starania dziękuje za próbę pomocy @MattiuDefo 

Zobacz w watku

Wiadomość 26 z 26 (355 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Fifa nie chcę się uruchomić

★★★★★ Novice

Niestety teraz, nie mogę tego sprawdzić lecz jutro postaram się wykorzystać wszystko co podesłałes by mi pomóc.Z góry dziękuję za chęci 

Wiadomość 3 z 26 (370 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa nie chcę się uruchomić

[ Edytowane ]
★★★★★ Novice

Wiesz chyba znalazłem problem Fifaconfig jest ustawiona na windows 7 gdy ja mam windows 10 tylko muszę poszperać by to zmienić za chwilkę dam znać czy działa jeśli tak to daje XP i zaznaczam jako rozwiązane.tylko że napotkałem kolejny problem mianowicie  problem.PNG   co oznacza że nie użyje tutaj mojego windowsa prawda? masz jakiś pomysł @MattiuDefo ?

Wiadomość 4 z 26 (359 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa nie chcę się uruchomić

@MTaKTyK 

 

Też mam Windows 10 i Fifa działa,  spróbuj odpalić Fife bez trybu zgodności z Windows 7 a uruchomić tylko jako administrator. Jeżeli sprawdziłeś wszystkie tematy ktore podałem i nadal jest problem, to prześlij plik DXDIAG

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 5 z 26 (337 wyświetleń)

Dot.: Fifa nie chcę się uruchomić

[ Edytowane ]
★★★★★ Novice

Dalej nic.Tutaj masz ten plik jeśli dobrze zrozumiałem  @MattiuDefo 

Spoiler
Chyba nie ogarniam czegoś

 

Wiadomość 6 z 26 (333 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa nie chcę się uruchomić

[ Edytowane ]

@MTaKTyK 

 

Przy uruchomieniu launchera jest błąd, odnosi się on do pakietu vc ++ zrób tak jak poniżej.

 

Odinstaluj pakiety vc ++ 2015 x64 i x86 (Star >Panel Sterowania >Programy i Funkcję + restart komputera) przy aktualnym systemie i ponowne ich pobranie oraz instalacja powinna załatwić sprawę! 

432421.PNG

 

Po instalacji wspomnianych plików, uruchom ponownie swój komputer oraz uruchom program Origin jako administrator.

 

 

Najlepiej będzie jak usuniesz wszystkie te pakiety i zainstalujesz ponownie. Najlepiej od wersji 2005 obie wersje x86  i x64 do wersji 2017 wersja 2015 jest niepotrzebna bo ta 2017 już ją posiada.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 7 z 26 (313 wyświetleń)

Dot.: Fifa nie chcę się uruchomić

★★★★★ Novice

problemy.PNGNiestety lecz nie widzę bym miał jakiekolwiek C++ z 2015.Czyżby były jakoś ukryte?Czy może mam je pobrać i wtedy będzie ok? @MattiuDefo 

Wiadomość 8 z 26 (308 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa nie chcę się uruchomić

@MTaKTyK 

 

Wersja 2017 ma już w sobie 2015, więc tej nie musisz instalować.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 9 z 26 (302 wyświetleń)

Dot.: Fifa nie chcę się uruchomić

[ Edytowane ]
★★★★★ Novice

Tylko to nie poskutkowało bo problem dalej jest ten sam.Masz jakiś inny pomysł?Chcę jeszcze zaznaczyć że fifa kiedyś działała bez zarzutów

Wiadomość 10 z 26 (298 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA