Dot.: Fifa nie chcę się uruchomić

autor: MTaKTyK
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Fifa nie chcę się uruchomić

@MTaKTyK 

 

Cóż skoro nic nie pomaga to format tutaj akurat będzie najlepszą opcją, daj znać czy po formacie wszystko działa.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 21 z 26 (182 wyświetleń)

Dot.: Fifa nie chcę się uruchomić

★★★★★ Novice

Ale nie ten który podałeś bez płytki tylko?

 

Wiadomość 22 z 26 (177 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa nie chcę się uruchomić

@MTaKTyK 

 

To nie format tylko przywracania systemu instrukcję znajdziesz w linku poniżej. Format systemu to możesz zrobić gdy przywracanie systemu nie pomoże. 

 

https://support.microsoft.com/pl-pl/help/12415/windows-10-recovery-options

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 23 z 26 (173 wyświetleń)

Dot.: Fifa nie chcę się uruchomić

[ Edytowane ]
★★★★★ Novice

Tylko czy mam zachować moje pliki czy zaś się ich pozbyć?Nie jestem pewien ale chyba wolę zrobić także usunięcie wszystkich moich plików osobistych ale czy to się wiąże z czymś więcej ma to jakiś haczyk?Czy może nie będę mógł czegoś pobrać coś się może stać?Denerwuje mnie już to totalnie spróboje jeszcze raz dezinstalować 

Wiadomość 24 z 26 (171 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa nie chcę się uruchomić

@MTaKTyK 

 

Przywracanie systemu nic nie usunie, natomiast format systemu to usuwa wszystko i instalujemy na nowo cały system.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 25 z 26 (159 wyświetleń)

Dot.: Fifa nie chcę się uruchomić

★★★★★ Novice

Gra już działa okazało się że musiałem odinstalować wszystko związane z fifą dzięki czemu wszystko zainstalowało się na nowo.Przyznaje punkty PD za starania dziękuje za próbę pomocy @MattiuDefo 

Wiadomość 26 z 26 (353 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA