Fifa nie chce sie nawet uruchomić launcher

autor: StrusikF16
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Fifa nie chce sie nawet uruchomić launcher

[ Edytowane ]
★★ Novice

@StrusikF16Mam dokładnie ten sam problem, wszystko co możliwe już zrobiłem spędziłem nad tym dobre kilka godzin a gra ciągle się nie włącza i jak gdyby nigdy nic przenosi mnie do origina

 

Wiadomość 51 z 121 (403 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa nie chce sie nawet uruchomić launcher

★★★ Apprentice

Spokojnie, wieeeeeeeele osób ma dokładnie ten problem już 6 dzień czekamy.

Wiadomość 52 z 121 (415 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa nie chce sie nawet uruchomić launcher

★ Guide
juz nawet 7, wstyd i kompromitacja ze strony firmy jak cholera
Wiadomość 53 z 121 (383 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa nie chce sie nawet uruchomić launcher

★ Guide
@Cymrus taki sam blad jak ty, mam
Wiadomość 54 z 121 (381 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa nie chce sie nawet uruchomić launcher

1.Odpal origin wejdź w ustawienia aplikacje(origin w pasku na samej górze)
2.Odznacz start origin oraz narzędzie origin wraz z startem systemu
3.Zamknij origin jako proces
4.Prawym na ikone origin następnie właściwości>zgodność>uruchom jako administrator>zastosuj>ok
5.Przejdź do origin games/fifa 23/_Installler aby odinstalować anti cheat
6.Zresetuj pc
7. Włącz origin oraz gre
8.Anti cheat wyrzuci błąd i będzie opcja instalacji anti cheat
9.Instalujesz po instalacji zamykasz anticheat
10.Jeszcze raz odpal fife



Spróbujcie w taki sposób Powinno działać


dodatkowo można zrobić czysty rozruch Windows+R wpisać msconfig nastepnie w zakładce services ukryć all usługi microsoft reszte wyłączyć zresetować pc

Wiadomość 55 z 121 (310 wyświetleń)

Dot.: Fifa nie chce sie nawet uruchomić launcher

★★★ Newbie

witam, kupiłem fife 23 w sklepie z elektronika w postaci pudelka z kodem do gry na pc. po dodaniu i pobraniu gra nie działa nawet po wielu godzinnych próbach naprawienia tego fifa nie chce się włączyć więc poddaje się i pytanie czy mogę jakoś odzyskać ukradzione mi pieniądze, bo gdy na originie klikam "zażądaj zwrotu" wyświetla się informacja że żaden z moich produktów nie podlega zwrotowi. dziękuje pozdrawiam.

Wiadomość 56 z 121 (302 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa nie chce sie nawet uruchomić launcher

★★★★★ Novice
@SylwesterSpalony Nie działa, nadal nawet nie uruchamia lunchera, w procesach widać ze fifa sie uruchamia, pamięć dochodzi do 550MB i proces się zamyka, ponownie wraca do Origina...
Wiadomość 57 z 121 (289 wyświetleń)

Dot.: Fifa nie chce sie nawet uruchomić launcher

★★★★★ Novice
@ainletap Przez orygina na pewno tego nie zwrócisz, jedynie gdzie, to w sklepie w którym kupiłeś, aczkolwiek na 99% się nie da, ponieważ pudełko zostało otwarte a kod użyty. Tak że - albo EA wyda patch w którym naprawi grę i osoby poszkodowane będą mogły jeszcze zagrać, albo jesteśmy stratni, tak jak w moim przypadki niespełna 240zł
Wiadomość 58 z 121 (284 wyświetleń)

Dot.: Fifa nie chce sie nawet uruchomić launcher

★★★ Apprentice

Hej @SylwesterSpalony  dzięki za inicjatywę pomocy. Niestety tak jak w moim 1 poście, próbowałem również tego rozwiązania (propozycja tego rozwiązania padła juz wcześniej od kogoś z EA w tym topicu) i niestety nie pomaga. Właściwie to te propozycję rozwiązań już krążyły od poniedziałku. Zaraz minie TYDZIEŃ. Czekam/czekamy na dalsze propozycję rozwiązań. Albo chociaż informacje kiedy możemy się spodziewać patcha bądź wyłączenia Antycheata (żeby spokojnie mogło EA sobie go potestować przez kilka miesięcy aż nie będzie wadliwy) żeby DUŻA część graczy miała chociażby możliwość zagrania offline. Ostatnia oficjalna wzmianka od EA, że "pracują nad tym" jest sprzed 3 dni. Na pewno możecie uzyskać dla nas takie informacje Wink 

Wiadomość 59 z 121 (349 wyświetleń)

Dot.: Fifa nie chce sie nawet uruchomić launcher

★★★ Apprentice

I ostatni pościk proszę wybaczyć za spam. Jak widać na załączonym screenie (z anglojęzycznego forum) dokładnie większość pisze to samo. W kupie raźniej wiec nie jesteśmy w tym sami :P

Wiadomość 60 z 121 (326 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA