Fifa nie chce sie nawet uruchomić launcher

autor: StrusikF16
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem z uruchomieniem fify23

[ Edytowane ]
★★ Novice

Potrzebuje pomocy w uruchomieniu fify 23. Po uporaniu się z anticheatem. Gra nie chce się uruchomić, po kliknięciu ikonki fify zaczyna ładować sie anticheat po czym nic sie nie dzieje i uruchamia się aplikacja origin, natomiast nie sama gra.

Wiadomość 31 z 121 (525 wyświetleń)

FIFA 23 - nie ładuje się menu

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Cześć wszystkim. Mam problem w grze FIFA 23 ponieważ gdy włączam grę czasami nie chce się załadować menu. Gdy po 3 restartach gry menu się załaduje to podczas chęci zagrania zwykłego meczu towarzyskiego czasami niektóre herby klubów nie chcą się załadować lub ich stroje. Dość często mam też coś takiego ,że gdy chcę włączyć pauzę podczas meczu albo kończy się połowa to okno ze wznowieniem meczu nie ładuję się. Bardzo prosiłbym o pomoc.

Tutaj przykładowy screen gdy włączam pauzę i dalej nic. Nie ma żadnego menu by wznowić grę itp. Gra nie reaguje na nic tylko zamknąć ją Menedżerem Zadań lub alt + f4

Wiadomość 32 z 121 (550 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra się wyłącza do pulpitu

★★ Novice

Mam dokładnie to samo na PC. Na dzień dobry problem z anticheatem a teraz wyrzucanie do pulpitu po wejściu w jakikolwiek mecz ( nie ważne czy w trybie ultimate team, kariery czy nawet szybki mecz). :")

Wiadomość 33 z 121 (557 wyświetleń)
★ Novice

Witam mam problem z grą Fifa 23 na PC. Mianowicie podczas gry (meczu) cały czas gra crashuje. Jak to rozwiązać?

 

Wiadomość 34 z 121 (500 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa nie chce sie nawet uruchomić launcher

★★★ Apprentice

No kochani weekendzik już zaraz mija, niedlugo 7 dni minie jak gracze PCtowi nie mogą odpalić gry. Dlaczego nie usuną tego antycheata i choćby wyłączą możliwość graczom PC granie online? Byśmy chociaż sobie offline pograli czy coś XD I niech tam sobie testują tego AC nawet miesiącami...

Wiadomość 35 z 121 (553 wyświetleń)

Nie mozna uruchomić fify, antycheat - bez błedów

★★★★★ Novice

Witam. Nie mogę uruchomić fify 23 na Oryginie. Po uruchomieniu gry włącza się antycheat, ładuję się do pełna, w procesach pojawia się fifa 23, pamięć rośnie do około 550MB po czym znika i powraca do orygina na pulpicie... Praktycznie wszystkie metody dostępne na internecie sprawdzone tj: Reinstal Fify, reinstal orygina, reinstal antycheata,czysty rozruch, przestawianie seciuryty w biosie, dodanie do wykluczenia w antywirusie, odinstalowanie antywirusa, odpiecie kontrolerów usb....  brak rezultatów. Od 2 dni tylko nerwy i kasa wydana w błoto... ktoś rozwiązał taki problem ?

Wiadomość 36 z 121 (525 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa nie chce sie nawet uruchomić launcher

★★★★★ Novice

Noo, totalna porażka, Ja co prawda 2 dni i tez walka z wiatrakami bo nic nie działa...

Wiadomość 37 z 121 (548 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Antycheat się ładuje i się wyłącza

★★★ Novice

Podczas odpalania gry włącza się antycheat który po 2/3 sekundach się zamyka i nic się nie dzieje proszę o szybką pomoc ponieważ aktualnie myślę że wywaliłem pieniądze w błoto

Wiadomość 38 z 121 (507 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Fifa23 nie reaguje

★★★ Newbie

Witam,

 

mam problem FIFA 23 wczoraj działała bez problemu dzisiaj po włączeniu anticheat przechodzi prawidlowo a pozniej gra sie nie włącza w ogole. Windows 11 z aktualnymi update. Jakieś pomysły?

Wiadomość 39 z 121 (518 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra się wyłącza do pulpitu

★★★ Newbie

Ciekawe czy nam ktoś pomoże z tym problemem 

Wiadomość 40 z 121 (399 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA