Fifa nie chce sie nawet uruchomić launcher

autor: StrusikF16
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Fifa nie chce sie nawet uruchomić launcher

★ Guide
@StrusikF16 tak samo mam jak na tym filmie :/
Wiadomość 11 z 121 (636 wyświetleń)

Dot.: Fifa nie chce sie nawet uruchomić launcher

★ Apprentice

To ja mam jeszcze lepiej, mam bardzo podobny błąd tylko że mi jeszcze otwiera się małe czarne okienko fifa a później wraca do origin. Lecz teraz powiem najlepsze w wtorek GRA MI ZACZEŁA DZIAŁAĆ i się odpalała (chodź za każdym razem tak jak bym ją odpalał za pierwszym razem, nawet nie miałem kontynuuj kariery) ale tylko w wtorek.... od środy mam ten sam błąd co w poniedziałek. A nie zrobiłem NIC, EA miało kaprys i pozwoliła mi pograć łaskawie w grę którą kupiłem w wtorek (1 DZIEŃ)..

Totalna żenada 

Wiadomość 12 z 121 (626 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa nie chce sie nawet uruchomić launcher

★ Guide

Na dzień dzisiejszy chyba nikt nie wie dlaczego gra po odpaleniu wywala nawet nie dając żadnego błedu

Wiadomość 13 z 121 (616 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa nie chce sie nawet uruchomić launcher

★★★ Novice
@StrusikF16 Wszystko to samo co u Ciebie aż do momentu w którym pan Kuba z EA napisał również poszedłem za jego wskazówkami i też nic to nie dało czyli gierka zdecydowanie przepłacona a myślałem ze sobie pogram te 3 dni wcześniej :D
Wiadomość 14 z 121 (611 wyświetleń)

Dot.: Fifa nie chce sie nawet uruchomić launcher

★★★ Newbie

Witam wszystkich, borykam się z tym samym problemem co chyba każdy tutaj i po długim czytaniu anglojęzycznego Answers HQ myślę, że znalazłem przyczynę wyrzucania gry bez żadnego błędu ani informacji. Gra podczas uruchamiania weryfikuje czy wasz procesor obsługuje AVX, jeżeli tak nie jest to gra się zamyka i nie daje żadnego błędu/informacji zwrotnej. Jeżeli macie problem wymieniony wyżej, wpiszcie w internet Do (wasz procesor) support AVX? Jeżeli nie obsługuje, na 99% jest to przyczyna wyrzucania gry bez żadnego błędu, to co zrobiło Electronic Arts totalnie nie ma sensu, ponieważ komputer z procesorem który nie wspiera AVX mógłby uruchomić FIFE 23 normalnie bez problemu w normalnych klatkach, ale nie może bo gra uniemożliwia użytkownikowi włączenie jej xD Ja prawdopodobnie moją kopie gry zwrócę, nie chce mi się wierzyć, że EA w ciągu miesiąca wypuści łatkę która by pozwalała uruchomić grę bez tego "zabezpieczenia" o ile w ogóle to wypuści, to samo zalecam wam bo jak wiemy Electronic Arts mocno olewa graczy pecetowych i skupia się w głównej mierze na konsolowcach bo na nich opiera się rynek FIFY xD

Wiadomość 15 z 121 (583 wyświetleń)

Dot.: Fifa nie chce sie nawet uruchomić launcher

[ Edytowane ]
★ Apprentice

Sprawdziłem i mój procesor ma AVX2 mimo wszystko mam ten błąd (Procesor  Intel Core i7-7700K 4,2 GHz (Kaby Lake) )
Mało tego jak opisałem wcześniej przez jeden dzień (Wtorek) mogłem grać w grę od środy błąd wrócił do teraz mimo że nic nie zmieniałem oprócz wyłączenia komputera wieczorem i odpaleniu go rano, więc wydaje mi się że to nie jest powód 

 

Wiadomość 16 z 121 (565 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa nie chce sie nawet uruchomić launcher

★★★ Newbie

Podałem tylko moje przypuszczenia, sam teraz mam mętlik bo zaś na anglojęzycznym forum ludzie mimo emulacji AVX przez Intel SDE nie są w stanie uruchomić gry i mają ten sam błąd, chyba jesteśmy zdani na informację od EA.

Wiadomość 17 z 121 (556 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa nie chce sie nawet uruchomić launcher

★★★ Apprentice

Hej :D Niestety to też nie to. Mój procesor obsługuje AVX. No człowiek rok temu składał nowego kompa. Wszystko ładnie na ultra a przez AC fifka nie chodzi. Z tego co widziałem na zagranicznym forum to już raczej nie ma co liczyć na żadnego fixa/patcha i usunięcie tego cholernego AC. Raczej już wyciszają sprawę. No ale co tu się łudzić... 5 dni XD. No kpina ale co zrobić. Nieoficjalne działające rozwiązanie od pracownika EA to --> zrobić refunda i kupić konsole XD

Wiadomość 18 z 121 (497 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa nie chce sie nawet uruchomić launcher

★ Guide
robią coś z tym na 100% bo na twitterze pisali, ze znaja problem i nad nim pracuja
Wiadomość 19 z 121 (495 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa nie chce sie nawet uruchomić launcher

★★★ Apprentice

Tak, tak widze na twiterze post sprzed 2 dni niestety i nadal zero info. Mogliby chociaż usunąć tego AC i dać ludziom pograć choćby offine, kariere cokolwiek XD I potem sobie naprawiać tego antycheata nawet 2 miechy. 

Wiadomość 20 z 121 (477 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA