Dot.: problemy z uruchamieniem sie fify23

autor: bergwajn
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Fifa nie chce sie nawet uruchomić launcher

★ Guide
@xSuawek mam tak samo jak ty
Wiadomość 111 z 121 (508 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa nie chce sie nawet uruchomić launcher

★★★★★ Novice

U mnie też nadal to samo...

Wiadomość 112 z 121 (497 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa nie chce sie nawet uruchomić launcher

★★★ Apprentice

UPDATE: Witam wszystkich bardzo serdecznie. Po 11 dniach czekania na patcha, który nie naprawił problemu postanowiłem użyć już ostatniej możliwości, która mi przyszła do głowy. Kompletnie sformatowałem cały system. Nie mam tu nic oprócz FIFY iiii działa :P Śmiga, nic się nie zacina, działa na Ultra itd. Także no u mnie pomogło mam nadzieje, że u Was też. Format jedyna nadzieja dla tej fatalnie zoptymalizowanej gry. Nie wiem jak to będzie za miesiąc wyglądac, bo chce zakupić nowego CODa i prawdopodobnie będzie się gryzł ten ich AN z fifowym AC i może problem powróci XD Więc no pożyjemy zobaczymy. Nie będę formatować całego kompa co tydzień żeby pograć w FIFE albo trzymać tu tylko i wyłącznie jedną grę i nic więcej. Ide grać elo

Wiadomość 113 z 121 (424 wyświetleń)

Dot.: Fifa nie chce sie nawet uruchomić launcher

★★★ Newbie

Ja zrobilem formata z mysla, ze tak bedzie, ale nic nie dało wiec chyba miałes szczescie D:

Wiadomość 114 z 121 (416 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

problemy z uruchamieniem sie fify23

★★ Novice

dzień dobry

mam problem z uruchamianiem fify23 zawsze kiedy w włanczam fife23 pokazuję się dwa razy ekran z atycheatem a potem włancza się origin i nic się nie robi

To samo gdy próbuję włączyć grę prosto z origin.

Wiadomość 115 z 121 (385 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

FIFA 23 nie uruchamia sie

★★★ Newbie

Minęło 6 dni po premierze gry. Po 4 krotnym instalowaniu Fify, usuwaniu wszystkich gier , nawet po formacie komputera ,FIFA po włączeniu dalej się nie uruchamia.

 

Próbowałem już wszystkiego dosłownie.

Po uruchomieniu Fify wyskakuje Antycheat, który się normalnie ładuje.Nie ma żadnego błędu do tego momentu. W menedżerze zadań wyskakuje sama FIFA lecz po kilku sekundach wyłącza się i wraca do Origina.

Nie mam już sił do tej gry.

 

Co najlepsze zainstalowałem Fifę na słabszym laptopie i tam nie ma tego problemu, po 5 sekundach normalnie włącza się FIFA , tylko nie mogę nic rozegrać bo sprzęt nie wyrabia. 

 

Jest na to jeszcze jakiś sposób?

Wiadomość 116 z 121 (344 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: problemy z uruchamieniem sie fify23

★★ Apprentice

To samo, próbowałem już wszystkiego

Wiadomość 117 z 121 (367 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: problemy z uruchamieniem sie fify23

★★★★ Novice

@bergwajn Odinstaluj Apex Legends mi pomogło. Dodaj wyjątki do antywirusa i firewalla (wszystko od EA, Fify i Origin). Jeszcze taki poradnik https://www.youtube.com/watch?v=QoIXRRLBgy8

Wiadomość 118 z 121 (353 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: problemy z uruchamieniem sie fify23

★★ Novice
@pabbblooo777 dalej nic straciłem 250zł proszę o pomoc
Wiadomość 119 z 121 (333 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa nie chce sie nawet uruchomić launcher

★★★★★ Novice

Potwierdzam, w drodze desperacji zainstalowałem na nowo system i Fifa ruszyła bez zająknięcia.

Wiadomość 120 z 121 (545 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA