Dot.: Czarny ekran i zwiecha gry

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Fifa 23 wejście do FUT i czarne ekrany

★★ Novice

Siema Standard smile

 

Specyfikacja kompa: Ryzen 2700x, 32 GB ramu, RTX 2060 Super

Po uruchomieniu origina i gry jako admin normalnie wchodzę do gry. Ustawiłem rozdziałkę Full HD 1920x 1080 i po wejściu na FUT-a ładuję sie ekran po czym robi mi się czarny ekran(w sumie oba, bo mam dwa podłączone) i słychać tylko dźwięk pojawiającego się błędu i jakbym podłączył nowe urządzenie. Nic więcej nie mogę zrobić tylko reset, bo komputer nie reaguje na żadne skróty klawiszowe. Oczywiście czysty rozruch zrobiony, origin i gra zainstalowane na nowo, wszystko zaktualizowane ( stery i win) Odkąd gram w fifę pierwszy raz taki problem. Próbowałem wielu rzeczy i za każdym razem to samo. WAŻNE! Na rozdziałce 34..x 2140 czy jakoś tak na lekkich lagach wejdę do FUT-a, ale grając już mecz znowu robią się czarne ekrany.
Może ktoś miał podobny problem i zna rozwiązanie? Z góry dzięki za wszystkie podpowiedzi Standard smile

Wiadomość 1 z 9 (2 301 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Czarny ekran i zwiecha gry

[ Edytowane ]
★★★ Novice

W losowym momencie gry wywala czarny ekran i nic nie można zrobić. Zostaje jedynie wyłączenie i włączenie laptopa. Przed chwilą rozegrałem 2 mecze FUT i było git, zostawiłem na chwilę komputer w menu i wywaliło czarny ekran, nic kompletnie nie można zrobić - pozostaje reset kompa.  Wszystkie sterowniki, aktualizacje są najnowsze. Gra śmiga na najwyższych ustawieniach. Przechodziłem chyba każde problemy z tą grą - od bezpiecznego rozruchu, po anticheat. - 

 Laptop lenovo ideapad gaming 3

ryzen7 4800h

gtx 1650 ti

16 gb ram ddr4

Wiadomość 2 z 9 (2 063 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Czarny ekran i zwiecha gry

Community Manager

Hej @natpa99 

 

Dzięki za Twoje zgłoszenie. 

 

Sprawdź proszę czy podobny problem będzie pojawiał się kiedy uruchomisz komputer w trybie czystego rozruchu. 

 

Jak wykonać czysty rozruch systemu na PC lub Mac?

 

Jeśli to nie przyniesie efektu - prześlij nam proszę plik DxDiag

Wiadomość 3 z 9 (2 005 wyświetleń)

Czarny ekran

★★★ Novice

Uruchamiam grę jak normalnie, lecz po uruchomieniu fify 23 włącza się w oknie czarny ekran i po 5 sec ją wyrzuca Tutaj link do filmiku https://youtu.be/PTPWGIpYyeQ

 
 
Wiadomość 4 z 9 (1 990 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Czarny ekran

★ Apprentice

Mam ten sam problem od poniedziałku.... Nie znajdziesz tu pomocy mam wrażenie że samo EA nie ma pojęcia co wypuścili ale hajsik przytulili 

Wiadomość 5 z 9 (1 985 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Czarny ekran i zwiecha gry

★★★ Novice
@EA_Kuba Czysty rozruch nie przyniósł efektów, w załączniku plik dxdiag
Wiadomość 6 z 9 (1 968 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 23 wejście do FUT i czarne ekrany

★ Novice

Mam podobnie, mi np czarne ekrany robią się randomowo.... rtx 3080 13 gb Ryzen 9.... próbowałem wszystkiego i nic ;( 

Wiadomość 7 z 9 (2 042 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 23 wejście do FUT i czarne ekrany

★★★ Newbie

Znalazłeś jakieś rozwiązanie tego problemu?

Wiadomość 8 z 9 (1 952 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Czarny ekran i zwiecha gry

Community Manager

Cześć wszystkim, 

 

Połączyłem kilka wątków związanych z podobnym problemem w jedną dyskusję. 

 

Rozwiązanie problemu z pojawiającym się czarnym ekranem zostało zaproponowane w tym wątku. 

 

Jeśli do Waszych komputerów podłączone są jakieś dodatkowe peryferia (np. kierownice) odłączcie je na czas uruchomienia gry. Sugerowałbym również spróbowanie odłączenia wszyskitch innych urządzeń podpiętych pod USB, oraz Bluetooth. 

Wiadomość 9 z 9 (1 919 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA