Dot.: Fifa 23 wczoraj działała dzisiaj nie

autor: izinho13
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Fifa 23 wczoraj działała dzisiaj nie

★★★ Newbie

Cześc,

Przychodze z pytaniem o pomoc, a mianowicie w dniu wczorajszym (tj. 06.02.2023) fifa właczała sie bez zarzutów, wszystko działało sprawnie.

Odpalam dzisiaj gre przez steam, i nic sie nie dzieje, steam pokazuje ze jestem w grze eapp to samo a gra nie uruchamia sie pomimo czekania godziny.

Przeinstalowywałem fife 2 razy, steam, wyłaczałem antywirusa i zapore, uruchamiałem za pomocą administratora, sprawdzałem spójność plików, wszystko na daremnie.

Nie mam juz wiecej pomysłow więc pisze tutaj

Dołączam diagramdx w razie potrzeby

 

Dziekuje za każda odpowiedz z góry

Wiadomość 1 z 4 (254 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo
Highlighted

Dot.: Fifa 23 wczoraj działała dzisiaj nie

★★★★★ Apprentice
@Heroon fekalia się znowu im wylały
Wiadomość 2 z 4 (241 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 23 wczoraj działała dzisiaj nie

★★★ Newbie
@izinho13 Czyli sądzisz, że to po stronie EA jest problem? Zdarzało sie tak wczesniej? Moja pierwsza fifa po długiej długiej przerwie, nie wliczając jednej premiery konsolowej
Wiadomość 3 z 4 (221 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 23 wczoraj działała dzisiaj nie

Community Manager

Hej @Heroon 

Jeśli problem jest aktualny, proszę sprawdź kroki opisane na naszym EN forum - link.

 

Poniżej podaję tłumaczenie.

1. Przejdź do ścieżki instalacyjnej gry FIFA23.
2. W folderze FIFA23 znajdziesz 2 składniki AntiCheat, jeden to EAAntiCheat.GameServiceLauncher.exe, drugi to EAAntiCheat.GameServiceLauncher.dll.
3. Kliknij go prawym przyciskiem myszy, Właściwości - Podpisy cyfrowe - Wybierz podpis EA - Szczegóły - Wyświetl certyfikat - Zainstaluj certyfikat - Użyj opcji domyślnych i kliknij Dalej, aby zakończyć.
4. Wykonaj ten sam proces dla obu komponentów.

 

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 4 z 4 (139 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA