Fifa 23 pad podczas grania online nie działa

autor: OloK2007
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Fifa 23 pad podczas grania online nie działa

[ Edytowane ]
★★ Apprentice

Nie wiadomo kiedy naprawia to, ale myślę że znając ea to tak za tydzień lub dwa tygodnie 🙂👈

Wiadomość 61 z 177 (2 326 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie mogę sterować składem w meczach online

★★★ Newbie
@CiecholP mam identycznie
Wiadomość 62 z 177 (2 138 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Kontroler przestaje działać DW- PC

★★★ Apprentice

Rzecz dzieje się losowo albo tuż po włączeniu meczu. Pad albo przestaje działać po włączeniu pierwszego meczu albo po rozegraniu kilku, gdzie wówczas wszystko działało sprawnie. W dodatku zanim straciłem kontrole udało się strzelić gola, przeciwnik wziął pauzę, wyszedł z gry i dostałem porażkę, gdy pauza się skończyła, to miałem kontrolę nad jego drużyną, a następnie gra się zawiesiła.

Już nie mówię ile dostałem porażek za wyjścia z meczów w których nie miałem w ogóle kontroli i musiałem zamykać grę przez task managera.

To jest jakaś czarna dziura developerów, nie dość, że na PC nie ma optymalizacji i nawet menu nie chodzi płynnie (nawet na potężnym sprzęcie), to wychodzi łatka, która stworzyła kolejny problem wymagający paczowania. 

Najsmutniejsze jest to, że EA w ogóle nie poczuwa się do jakiejkolwiek odpowiedzialności- rozwiązania problemów często sugerują sami gracze, którzy po prostu chcą grać i nie zrekompensuje nam tego paczka za 100k lub 2k fifa points gdzie dostajemy kartę 84 wartą 3k coinsów. Musiałem wspomnieć o paczkach z czystej uszczypliwości.

W dodatku jako społeczność nie mamy wyboru i musimy się zadowolić tym, co otrzymaliśmy. To chyba najsmutniejsze.

Samych świetnych trafów w paczkach Wam życzę !

Wiadomość 63 z 177 (2 233 wyświetleń)

Dot.: Kontroler przestaje działać DW- PC

★★★ Apprentice
@CoffeeAndPC Ja dosłownie przed chwilą chciałem dodać post z udokumentowanym nagraniem, ale za duży rozmiar "postu" 🥺🥺🥺
Opiszę ten problem tu, bo jest podobny lub nawet identyczny i to już się robi śmieszne. Po pewnym czasie wejścia do gry zawodnicy nie wykonują poleceń z pada, gdzie dosłownie parę sekund temu skończył się poprzedni mecz i wszystko działało wyśmienicie, wraz z kontrolerem. Dziś "rozegrałem" parę meczy i w większości z nich przeciwnicy też nie mogli się ruszać. Pauzy działają dziwnie i podczas otwartego ich menu można grać nimi w tle, zależnie od tego kto nie może się ruszać... Dodatkowo wszystko jest jakieś poopóźniane i są skoki pingu, ale akurat może to wina mojego internetu... Nie wiem po co poruszam temat skoro przegranego meczu się już nie cofnie, ale po prostu NAPRAWCIE TO! 😡😡😡
Wiadomość 64 z 177 (2 226 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Kontroler przestaje działać DW- PC

★★★ Apprentice
@iChqmpion jedyne co możemy, to sobie współczuć Standard smile
Zapomniałem dodać o zlagowanych grach, bo to równie istotyny czynnik mając wspływ na rozgrywkę.
Wiadomość 65 z 177 (2 215 wyświetleń)

Dot.: Kontroler przestaje działać DW- PC

★★★ Apprentice
@CoffeeAndPC Niestety chyba tak 🥲 Niedawno włączyłem opcję "Dynamicznego skalowania" czegoś tam i która po prostu miała bodajże poprawić grę, w sensie albo wydajnościowym albo jakościowym. Włączyłem tę opcję i zaczęło mi tak ciąć, że myślałem, że komputer wybuchnie, a najgorszy parametrowo to on nie jest... Najlepsze jest to, że po wyłączeniu tej opcji tak czy siak miałem ścinki i musiałem zreinstalować grę, w sumie nie tylko z tego powodu, ale nie zagłębiajmy się w szczegóły. Wszystko zmierza w złym kierunku...
Wiadomość 66 z 177 (2 210 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Kontroler przestaje działać DW- PC

★★★ Novice

Niestety po aktualizacji nowej z działającej dobrze gry mam dokładnie takie same problemy jak wy.
Mimo posiadania dobrego komputera.
Po pierwsze - granie Moments i Squad battles to tragedia (zawodnicy ruszają się jakby mieli przywiązane 50 kg do każdej z nogi...gra wygląda mega tragicznie jakby wszystko było spowolnione)
Po drugie - grająć Division Rivals zauważyłam problem z nie działaniem pada w niektórych meczach (raz działa - przeciwnikowi nie, raz nie działa - przeciwnik biega normalnie, raz gra się mega płynnie) Kiedy próbuje zapauzować mecz akcja jest dalej, po kilkunastu sekundach podczas akcji odpala się pauza a zawodnicy sobie biegają chwile aż powstaje lag)

Wiadomość 67 z 177 (2 202 wyświetleń)

Dot.: Kontroler przestaje działać DW- PC

★★★ Apprentice
@wACHU_dA-K1nG teraz powstał nowy ficzer, otóż gra przyspieszyła kilkukrotnie i każdy zaczyna tak z pułapu 90 pace.
Czekam na więcej
Wiadomość 68 z 177 (2 184 wyświetleń)

Dot.: Fifa 23 pad podczas grania online nie działa

★★ Apprentice

I jak działa czy nadal nie? 

Wiadomość 69 z 177 (2 359 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 23 pad podczas grania online nie działa

★★★ Novice
@OloK2007 Mi dalej nie działa
Wiadomość 70 z 177 (2 342 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA