Dot.: Fifa 23 pad podczas grania online nie działa

autor: OloK2007
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Highlighted

Dot.: Fifa 23 pad podczas grania online nie działa

★★ Apprentice
@lewu99 myslisz ze jak kupie amd ryzyen 5 3600 to uciagnie?
do tego mam nvidie geforce gtx 1660
Wiadomość 151 z 177 (1 486 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 23 pad podczas grania online nie działa

★★★ Novice
@OloK2007 Warto by było poznać obecną specyfikację komputera by mieć jakieś odniesienie. Ale najpierw proponuję dobrze zdiagnozować swój komputer czy to aby na pewno procek to powoduje. Według mnie może to być równie dobrze wina małej ilości pamięci ram czy też wolnego dysku, na którym jest zainstalowana gra.
Wiadomość 152 z 177 (1 472 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 23 pad podczas grania online nie działa

★★ Apprentice
@lewu99 na dysku mam wolne 730 gb i mam 16gb ramu, tylko podczas grania mam 100% zuzycia procesora i mysle ze to wlasnie procesor jest do wymiany. A w moim przypadku jak chce wymienic procesor to musze przy okazji plyte glowna i ram
Wiadomość 153 z 177 (1 465 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 23 pad podczas grania online nie działa

★★ Novice

Mi pomogła zmiana ustawień na najniższe możliwe, prawdopodobnie jest to wina procka który jest ciut za słaby i przy najwyższych ustawieniach (które są automatycznie ustawiane) nie wyrabiał. Jest to i tak o tyle dziwne, że mam i5 4 generacji więc wcale nie tak źle, w minimalnych zalecanych jest i5 6 generacji.

Wiadomość 154 z 177 (1 453 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 23 pad podczas grania online nie działa

★★★ Novice

Według mnie to i tak nie powinno tak wyglądać. W grze offline wszystko działało normalnie przecież i w Volcie tak samo. Tylko w pozostałych trybach online nie działało to sterowanie. Nie mam pojęcia o co tu chodzi.

Wiadomość 155 z 177 (1 441 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 23 pad podczas grania online nie działa

★ Apprentice

Słaby komputer to jedno, ale czemu wszystko działa w trybie offline(np: SB) a w DR już jest problem.

Nie sądzę że fifa23 od fify22 aż tak znacząco się różni w wymaganiach sprzętowych, gdzie w fiffa22 nie miałem żadnych problemów z ustawieniami na średnie, a tutaj w meczach online na ustawieniach minimalnych nie mogę grać Frown

Myślę że EA coś namieszała w konfiguracji gry i  trzeba czekać na aktualizacje(ale do tego się nie przyznają, bo to cała EA)

 

Dodam że nie mam problemów w innych grach, a moja konfiguracja komputera mieście się w wymaganiach minimalnych gry.

Wiadomość 156 z 177 (1 401 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 23 pad podczas grania online nie działa

★★ Novice

Mały edit, jednak sporadycznie zdarzają się dalej zacinki. Zdecydowanie nie w takiej ilości jak wcześniej bo wcześniej nie dało się normalnie meczu zagrać bo potrafiło kilkanaście razy na mecz lagować i to w długich okresach czasu a teraz przykładowo zagrałem 3 mecze bez problemu a w następnych dwóch zacięło po 2-3 razy na 1-2 sekundy. Za radą postanowiłem doinwestować w procka i zmieniam mojego i5 4460 na najlepszy możliwy do mojego socketa czyli i7 4790K. Ten czysto teoretycznie spełnia już wymagania minimalne fify, jeśli to nie pomoże to się solidnie wkurwie Standard smile

Wiadomość 157 z 177 (1 383 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 23 pad podczas grania online nie działa

★★★ Novice
@Juri0224 No mi też się to wydaje mega dziwne. Bardziej o takie błędy ze sterowaniem online obstawiałbym
słabe połączenie internetowe właśnie ze względu że nie działa to tylko tam.
Wiadomość 158 z 177 (1 340 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 23 pad podczas grania online nie działa

★★ Apprentice
@lewu99 No to są błędy ze sterowaniem online. Specyfikacja PC nie ma wpływu na sterowanie online. Informacja trafia do kontrolera, a serwery nie odbierają informacji od kontrolera także pozostaje nam czekać i nic więcej xd
Wiadomość 159 z 177 (1 163 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 23 pad podczas grania online nie działa

★★★ Newbie
@Rurciaaa jak tam wiadomo coś mam ten sam problem
Wiadomość 160 z 177 (872 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA