Dot.: Fifa 23 pad podczas grania online nie działa

autor: Lukax_Ziolo
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Fifa 23 pad podczas grania online nie działa

★★★ Novice
@Juri0224 Nie koniecznie, mi momentami działa pad od Xboxa. Problem jest w tym że zauważyłem - tak jak kolega wczesniej pisał - po wyłączeniu wszystkich dodatków na stadionie zaczęło mi normalnie działać ale jak zaczynają być spadki FPS (co ostatnio jest dosyć częste po aktualizacji) to już pad całkowicie przestaje działać. Tak jakby odłączał się podczas lagowania gry.
Wiadomość 91 z 177 (4 098 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 23 pad podczas grania online nie działa

★★★ Novice

Nie jest to co prawda rozwiązanie problemu, ale zauważyłem że po wyłączeniu matchmakingu wg przybliżonej lokalizacji trochę rzadziej tracę kontrolę nad zawodnikami, spróbujcie u siebie i dajcie znać czy coś pomogło

Wiadomość 92 z 177 (4 043 wyświetleń)

Dot.: Fifa 23 pad podczas grania online nie działa

★★★ Newbie

Miałem ten sam problem. Na Originie klikając w ustawienia fify dałem "napraw grę" i zoptymalizowałem grę przez sterowniki NVIDIA GEFORCE EXPERIENCE. Od tego czasu tylko w jednym meczu mialem problem z padem, a rozegrałem już kilkanaście meczy online.

Zobaczcie, może u Was też zadziała.

Wiadomość 93 z 177 (4 020 wyświetleń)

Dot.: Fifa 23 pad podczas grania online nie działa

★★★ Apprentice

Codziennie z tą fifą mam nowy problem, bez kitu wkurza mnie to. Każde odpalenie fify to zastanawianie się co tym razem będzie nie tak. Temat dotyczy padów, więc o swoich problemach w tej sprawie napiszę. Do wczorajszego dnia używałem pada od ps4, na początku przez bluetooth - wtedy nie zapisywało ustawień w grze, później próbowałem na kablu, to podczas meczu co jakiś czas przełączało mi losowo zawodników lub okienka przeskakiwały o dwa pola, zawodnik zaczynał biec w drugą stronę, totalna mieszanka. Wszystko to było z użyciem programu ds4windows. Podłączyłem się na samym kablu, bez dodatkowego oprogramowania, to o dziwo nagle zaczęły zapisywać się ustawienia, ale dalej co jakiś czas zawodnicy dowolnie się zmieniali lub wykonywali totalnie inną czynność. Uznałem dobra, kupię pad od xboxa, który musi śmigać. Wczoraj grałem i było bez problemów. Dziś? Pierwsze trzy mecze gra przestała totalnie reagować na pada po kilku chwilach gry. Restartowałem kilkukrotnie grę, odłączałem i podłączałem pada (na kablu) by w końcu zagrać mecz. Po meczu w menu już to samo, gra nie reaguje na pada. Dodam, że w poprzednich odsłonach nie było takich problemów, więc ewidentnie coś jest tutaj spartolone po stronie EA. Nie sądzę, aby oni to naprawili, dlatego czekam na jakieś porady, bo póki co nic nie pomaga.

Wiadomość 94 z 177 (3 996 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 23 pad podczas grania online nie działa

★★★ Novice

Ta gra to syf a Ea milczy co do błędów.

Wiadomość 95 z 177 (3 867 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 23 pad podczas grania online nie działa

★★ Apprentice
@Kamle0n A u mnie pisze ze nie można zoptymalizować Fify Nie wiadomo czemu
Wiadomość 96 z 177 (3 810 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 23 pad podczas grania online nie działa

★★ Apprentice

japier...dziele juz trace cierpliwosc grac nie mozna 

 

Wiadomość 97 z 177 (3 768 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 23 pad podczas grania online nie działa

★★★ Novice

ta gra jest totalnie nie grywalna.

Wiadomość 98 z 177 (3 731 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 23 pad podczas grania online nie działa

★★ Novice

Ja pierd... Jeden mecz zawodnicy jak w smole tak wolno, drugi mecz jakby mieli speed haka, a trzeci mecz pad nie działa.

EA! Budzimy się !!!!

 

Wiadomość 99 z 177 (3 711 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo
Highlighted

Dot.: Fifa 23 pad podczas grania online nie działa

★★ Novice

U mnie pad działa normalnie ale klawiatura nie przestawia się sterowanie .

 

Wiadomość 100 z 177 (3 614 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA