Dot.: Fifa 23 pad podczas grania online nie działa

autor: Kacper_K_M
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Fifa 23 pad podczas grania online nie działa

★★★★ Novice

Wyłączcie wszystkie tifo i sektorówki i powinno działać

Wiadomość 81 z 177 (1 816 wyświetleń)
Highlighted

Dot.: Fifa 23 pad podczas grania online nie działa

★★★ Novice
@antykrzych Mi dalej nie działa
Wiadomość 82 z 177 (1 809 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 23 pad podczas grania online nie działa

★ Apprentice
@antykrzych nie mam żadnych sektorówek i tifo od początku gania, niestety też nie mogę grać bo się wszystko zacina, pad nie reaguje na żadne polecenia.
Wiadomość 83 z 177 (1 782 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 23 pad podczas grania online nie działa

★★★ Novice

U mnie o dziwo zauważyłem poprawę. Mogę sterować normalnie ale tylko przez ok 2-3min potem zawiesza się tak jakbym trzymał przez dobrą  minutę ostatni wciśnięty przycisk i po tym czasie znowu 2-3min mogę sterować  normalnie. I to trwa cały mecz, więc nadal ten szit jest kompletnie niegrywalny. Ehhh... Kiedy to się skończy bo mam już dość grania offline w grze która kupiłem głównie do gry ONLINE.. 

Wiadomość 84 z 177 (1 782 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 23 pad podczas grania online nie działa

★★★ Novice

Co ciekawe rzeczywiście dzięki wyłączeniu wszystkich sektorówek i tifo oraz zrobieniu optymalizacji na GeForce Experience pad zaczął mi normalnie działać w Divison Rivals ale tylko przez 10 meczy, po tych meczach dalej ten sam problem, zawodnicy biegają bez kontroli, nie da sie nic z tym zrobić. Szkoda że ta gra w tym roku jest tak zepsuta tym bardziej na PC gdzie po każdej aktualizacji wyskakują kolejne błędy. Teraz ogromne spadki FPS i nie można otwierać paczek bo wyskakuje ciągle jakiś błąd.

Wiadomość 85 z 177 (1 769 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 23 pad podczas grania online nie działa

★★★ Newbie

Też mam ten problem dane:

kontroler Xbox one

-przewodowo

-system widows 11

Wiadomość 86 z 177 (1 718 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 23 pad podczas grania online nie działa

[ Edytowane ]
★★★ Novice

@EA_KubaWiadomo coś czy nie? Bo nie da się grać i nic zrobić z tym.

Wiadomość 87 z 177 (1 706 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 23 pad podczas grania online nie działa

★★ Novice

Stwierdzam, że to najbardziej niedopracowana fifa na PC jaka wyszła. Od początku problemy z Antychitem, padem, a teraz po aktualizacji która weszła 04.10 gra offline przestała mi sprawiać przyjemność ponieważ gra zaczęła klatkować, zawodnicy się ruszają jak smoła a do tej pory wszystko było okej. 

Nikt z EA nawet nie raczy tutaj odpisać gdy ludzie gdy ludzie mają problem z grą za 400 stówy? Nice. 

Wiadomość 88 z 177 (1 606 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 23 pad podczas grania online nie działa

★ Apprentice

Dzisiaj wyjąłem z szafy stary pad od firmy Logitech model f310(co prawda nie działają dwa przyciski, dlatego wymieniłem na pada xbox) i o dziwo mogłem sterować zawodnikami w meczu.

Czyżby pady na pc od xboxa nie były kompatybilne z fifą?

Trochę porażka żebym lepszy pad zamieniał na gorszy żeby pograć w fife23  

Wiadomość 89 z 177 (1 565 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 23 pad podczas grania online nie działa

★★ Novice

Dzwoniłem na infolinie cały czas naprawiają nie leży to po naszej stronie tylko po ich tak mi powiedział

Wiadomość 90 z 177 (1 558 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA