Dot.: Fifa 23 pad podczas grania online nie działa

autor: molten888
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Fifa 23 pad podczas grania online nie działa

★★★ Novice

podupcy mnie zaraz.

Wiadomość 51 z 177 (1 996 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 23 pad podczas grania online nie działa

★★★★★ Novice

pad od ps4.pad sobie sam wciksa L2 nie da się biegać na sprincie bo cały czas zawodnik zasłania sobie piłkę... 

Wiadomość 52 z 177 (1 980 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo
Highlighted

Dot.: Fifa 23 pad podczas grania online nie działa

★★★ Novice
@OloK2007 Mi wszystko działało, aż do dzisiejszej aktualizacji mam to samo Wink)
Ta gra to jedna wielka porażka, ludzie wydają pieniądze w błoto, EA powinno za to odpowiedzieć lub zrekompensować to wszystkim posiadającym jakiekolwiek problemy.
Wiadomość 53 z 177 (1 972 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 23 pad podczas grania online nie działa

★★★ Apprentice
@molten888 nie ma to jak dobry update.
najpierw po aktualizacji gra nie chciała się włączyć, ale "najlepsze" dopiero przyszło z czasem.
Gra laguje, strzeliłem jakimś cudem gola. Oponent wyszedł z gry, która się zawiesiła i dostałem porażkę .

Masterclass 
Wiadomość 54 z 177 (1 966 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 23 pad podczas grania online nie działa

★★★ Novice

ta gra to porażka.

Wiadomość 55 z 177 (1 959 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 23 pad podczas grania online nie działa

★ Apprentice

Mam dwa pady, każdy od xbox- RECON CONTROLLER a drugi oryginalny Xbox model 1914(w każdym ten sam problem)

Połączenie przez kabel usb

system: Windows 10 Home 64-bit

 

Jak wszyscy w tym temacie:

W trybach offline działa wszystko dobrze , ale w trybach online nie mogę sterować zawodnikami , biegają i robią co chcą.

Dodam że w fifie 22( i starszych) nie miałem żadnego problemu z padami.

 

Ps

po dzisiejszej aktualizacji zainstalowanej godzinę temu(04.10.22) i odpaleniu gry, nic się nie zmieniło.

 

Wiadomość 56 z 177 (1 947 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 23 pad podczas grania online nie działa

★★ Apprentice

dzwoniąc na infolinię otrzymałem informację że jest to problem globalny i jest on spowodowany przez grę

 

Wiadomość 57 z 177 (1 936 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 23 pad podczas grania online nie działa

★★★ Novice

@OloK2007 a wiadomo kiedy to naprawią ?

Wiadomość 58 z 177 (1 919 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 23 pad podczas grania online nie działa

★★★ Novice

Mam to samo hah

 

Najlepsze ze do niedzieli nie działało mi wgl mecze online w sensie wywalało mnie tak max w 5/6 min średnio.

 

Naprawili, zagralem wczoraj nawet kilka meczy i wieczorem błąd z padem. I tak od wczoraj znowu nie da się grać haha 

 

Pozdro EA Standard smile

Wiadomość 59 z 177 (1 912 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Nie mogę sterować składem w meczach online

★★★ Newbie

Produkt: FIFA 23
Platforma:PC
Podaj na jakiej platformie grasz? PC
Model karty Nvidia lub AMD gtx1050ti
Podaj ilość pamięci RAM w GB 8gb
Jak brzmi Twój gamertag/PSN ID? CiecholP
Czy problem pojawia się tylko przy włączonej rozgrywce międzyplatformowej? Nie
W którym trybie miało to miejsce? FIFA Ultimate Team
W jakim trybie? FUT Division Rivals
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? od premiery do teraz
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) cały czas
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? EET (ART) - GMT + 2:00
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Podczas meczy online nie mogę sterować składem. Mecze z komputerem działają normalnie tak samo volta online natomiast division rivals jak i mecze towarzyskie online nie. Jedyne na co reaguje gra to zielony pasek pod nazwiskiem zawodnika podczas strzału lub podania (pasek ładuje się normalnie) natomiast zawodnik i tak nie reaguje. Podczas wciskania pauzy pojawia się komunikat "pauza zakolejkowana" natomiast podczas wypadnięciu piłko poza boisko komunikat znika a pauzy nie ma
Co się dzieje? Podczas meczy online nie mogę sterować składem. Mecze z komputerem działają normalnie tak samo volta online natomiast division rivals jak i mecze towarzyskie online nie. Jedyne na co reaguje gra to zielony pasek pod nazwiskiem zawodnika podczas strzału lub podania (pasek ładuje się normalnie) natomiast zawodnik i tak nie reaguje. Podczas wciskania pauzy pojawia się komunikat "pauza zakolejkowana" natomiast podczas wypadnięciu piłki poza boisko komunikat znika a pauzy nie ma.
Co powinno się stać? Powinienem być w stanie sterować składem

Podczas meczy online nie mogę sterować składem. Mecze z komputerem działają normalnie tak samo volta online natomiast division rivals jak i mecze towarzyskie online nie. Jedyne na co reaguje gra to zielony pasek pod nazwiskiem zawodnika podczas strzału lub podania (pasek ładuje się normalnie) natomiast zawodnik i tak nie reaguje. Podczas wciskania pauzy pojawia się komunikat "pauza zakolejkowana" natomiast podczas wypadnięciu piłko poza boisko komunikat znika a pauzy nie ma

Wiadomość 60 z 177 (1 870 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA