Dot.: Witam! Mam problem z dźwiękiem w grach fifa 18 i fifa 19 .

autor: Davvem2500
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Fifa 2019/2018 brak jakiegokolwiek dźwięku

[ Edytowane ]
★ Novice

witam mam problem z dźwiękiem w grze fifa 2019 tzn mam brak jakiegokolwiek dźwięku. posiadam Laptopa MSI gp72 leopard specifikacja tutaj https://www.notebookcheck.pl/Recenzja-MSI-GP72MVR-7RFX-Leopard-Pro.272916.0.html zresztą w fifie 2018 jest to samo brak dzwięku dodam iz w zadnej innej grze taki problem nie występuje. pomozecie mi to w jakiś sposób skonfigurowac itp

Wiadomość 1 z 12 (4 280 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Witam! Mam problem z dźwiękiem w grach fifa 18 i fifa 19 .

Community Manager (retired)

@sebkaaa @Davvem2500

 

Mianownikiem wspólnym jest płyta/sprzęt MSI, więc jak podejrzewałem wcześniej, może być kwestia właśnie Nahimic. Na tej stronie znajdziecie poradnik jak użyć standardowe sterowniki Realtek HD Audio zamiast Nahimic.

 

Innym graczom w takich przypadkach pomagała również instalacja bibliotek DirectX, linki poniżej:

 

Polecam również same forum MSI po więcej porad.

 

Powodzenia!

Zobacz w watku

Wiadomość 8 z 12 (4 129 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: fifa 2019 problem z dzwiekiem

Community Manager (retired)

@sebkaaa 

 

Na chwilę obecną studio bada problem tzw. trzeszczącego dźwięku, info poniżej. Na brak całego dźwięku, zerknij na link do obejścia.

 

Problemy z dźwiękiem/PC - obejście dostępne - TUTAJ 

Wiadomość 2 z 12 (4 258 wyświetleń)

Witam! Mam problem z dźwiękiem w grach fifa 18 i fifa 19 .

★★ Novice

Witam! Mam problem z dźwiękiem w grach fifa 18 i fifa 19 .Całkowity brak dźwięku w grach próbowałem już dezinstalacji gier oraz origin naprawy gier przez funkcje origin i nadal to samo proszę o pomoc!

jeszcze dodam ,że wszystkie  inne gry aplikacje itd.we wszystkich jest dźwięk normalnie .Jeszcze raz proszę o pomoc z góry dziękuję !!!

Wiadomość 3 z 12 (4 186 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Witam! Mam problem z dźwiękiem w grach fifa 18 i fifa 19 .

Community Manager (retired)

@Davvem2500

 

Przeniosłem Twój wpis do innego podobnego wątku, gdzie znajdziesz również obejście na problemy z dźwiękiem. Jeśli korzystasz z laptopa MSI jak @sebkaaa podejrzewam aplikację/usługę Nahimic od MSI.  Wyłączcie ją w celach testowych, czy dźwięk się wtedy pojawi. 

 

Powodzenia! Fingers crossed

Wiadomość 4 z 12 (4 175 wyświetleń)
Highlighted

Dot.: Witam! Mam problem z dźwiękiem w grach fifa 18 i fifa 19 .

★★ Novice
Nie korzystam z laptopa MSI ale mam tą funkcję bo mam plyte msi zraz spróbuję.
Wiadomość 5 z 12 (4 161 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Witam! Mam problem z dźwiękiem w grach fifa 18 i fifa 19 .

★★ Novice
Wyłączyłem Nahimic ale nadal to samo
Wiadomość 6 z 12 (4 156 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Witam! Mam problem z dźwiękiem w grach fifa 18 i fifa 19 .

★ Novice

Tez wyłączyłem i też nie ma dzwięku

Wiadomość 7 z 12 (4 135 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Witam! Mam problem z dźwiękiem w grach fifa 18 i fifa 19 .

Community Manager (retired)

@sebkaaa @Davvem2500

 

Mianownikiem wspólnym jest płyta/sprzęt MSI, więc jak podejrzewałem wcześniej, może być kwestia właśnie Nahimic. Na tej stronie znajdziecie poradnik jak użyć standardowe sterowniki Realtek HD Audio zamiast Nahimic.

 

Innym graczom w takich przypadkach pomagała również instalacja bibliotek DirectX, linki poniżej:

 

Polecam również same forum MSI po więcej porad.

 

Powodzenia!

Wiadomość 8 z 12 (4 130 wyświetleń)

Dot.: Witam! Mam problem z dźwiękiem w grach fifa 18 i fifa 19 .

★★ Novice
Dziękuję Ci pomogłeś mi bardzo odinstalowałem nahimic wszystko i dzwiek jest po prostu magia :D.Jeszcze raz dzięki .Już coś mi sie działo z tym nahimic bo gubił mikrofon i wgl w głosnikach bylo słychać jakby cos sie sypało .Pozdrawiam mega support EA
Wiadomość 9 z 12 (4 116 wyświetleń)

Dot.: Witam! Mam problem z dźwiękiem w grach fifa 18 i fifa 19 .

★★ Novice
Także mam laptopa MSI, z dnia na dzień i Fifa 18 i Fifa 19 "straciły głos". Odinstalowanie Nahimic pomogło. Pozdrawiam
Wiadomość 10 z 12 (3 879 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA