Fifa 20 demo nie wlacza się

autor: BukaCieZnajdzie
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Fifa 20 demo nie wlacza się

★ Novice

Fifa nie uruchamia się.

Witam,otóż pobieranie fify 20 na pc przebiegło Ok. Włączam launcher przez origina klikam graj i nie dzieje się nic prócz 2 sekundowego kręcenia kursora,wyskakuje też błąd ' Instrukcja spod 0xf0289414 odwoluje sie do pamieci pod adresem 0x4516e900. Proszę o porady jak to naprawić bo probowałem już sporo rzeczy i nic nie naprawia tego.

Wiadomość 1 z 9 (1 742 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 20 demo nie wlacza się

★ Novice

Tutaj dxdiag

Wiadomość 2 z 9 (1 730 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Fifa 20 demo nie wlacza się

Community Manager

Hej @BukaCieZnajdzie 

 

Dzięki za DxDiag Standard smile Możesz uściślić jakie kroki kryją się pod "próbowałem już sporo rzeczy"? Standard smile

 

W raporcie który załączyłem znalazłem błędy związane z bibliotekami systemowymi (ntdll.dll). W związku z tym sugerowałbym, abyś skorzystał z narzędzia kontroler plików systemowych, aby sprawdzić spójność Twojego systemu operacyjnego. 

 

Spróbuj również utworzyć nowe konto administratora na swoim komputerze i sprawdź czy problem pojawia się również tam. Instrukcja 

Wiadomość 3 z 9 (1 690 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Fifa 20 demo nie wlacza się

★ Novice

Przeinstalowałem origina oraz jeszcze raz samą fife,wszystkie sterowniki dokładnie sciągnełem i zainstalowalem,robiłem updaty windowsa przez program WSUS,sciagalem directx itp.

Wiadomość 4 z 9 (1 677 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Fifa 20 demo nie wlacza się

★ Novice

Probowalem tych 2 punktów o których napisałeś,błąd ten sam. Nie wiem co jeszcze moge zrobić

Wiadomość 5 z 9 (1 644 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Fifa 20 demo nie wlacza się

Community Manager

Hej @BukaCieZnajdzie 

 

Dzięki za informacje Standard smile Podczas wykonania skanowania kontrolerem plików systemowych nie pokazały się żadne błędy? Wszystko poszło "gładko" ? Standard smile Sprawdź jeszcze czy demo uruchomi się po wyczyszczeniu pamięci podręcznej programu Origin. 

 

Samą grę oraz Origin uruchom wedle instrukcji poniżej: 

 

1. Całkowicie zamknij program Origin oraz grę (tak aby w menedżerze zadań nie był widoczny żaden proces związany z grą lub programem Origin)
2. W polu wyszukiwania wpisz "Kontrola konta"
3. Wybierz z listy "Zmień ustawienia kontroli konta użytkownika"
4. Przesuń suwak na samą górę, następnie zatwierdź zmiany
5. Kliknij prawym przyciskiem myszy (PPM) na skrót od programu Origin na pulpicie, wybierz Właściwości i Otwórz lokalizację pliku
6. Kliknij PPM na zaznaczonym pliku i wybierz Uruchom jako administrator
7. Jeżeli pojawi się komunikat o wprowadzaniu zmian na dysku - koniecznie go zaakceptuj
8. Tą samą czynność powtórz ze skrótem od gry
9. Jeżeli gra uruchomi się, przywróć ustawienia kontroli konta użytkownika do poprzedniej wartości (punkty 1-4)

Wiadomość 6 z 9 (1 551 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Fifa 20 demo nie wlacza się

★★ Novice

rowniez mam ten problem

Wiadomość 7 z 9 (1 473 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 20 demo nie wlacza się

★★★ Novice

Witam ja za to mam problem z Fifa 20 ale juz nie demo tylko w wersji probnej poprzez Origin Acess. Niestety jak pobralem i naciskam ,,Graj" wyskakuje mi powiadomienie w Naglowku ,,Erorr" gdzie ponizej ,,Problemz konfiguracja gry. Zainstaluj gre ponownie". Rzecz jasna tak zrobilem ale dalej to samo. Prosze o pomoc z gory dzieki Standard smile

Wiadomość 8 z 9 (1 357 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 20 demo nie wlacza się

★★★ Newbie

Mam ten sam problem Frown 

 

Wiadomość 9 z 9 (1 191 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA