Fifa 20 Zacina się

autor: Kamill765
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Fifa 20 Zacina się

★★★★★ Novice

Po instalacji Fify podczas meczu gra delikatnie się przycina. Czy to w trybie offline czy online. Powtórki, menu i wszystko inne działa płynnie jednak podczas gry są delikatne przycinki. Zaznaczam, że komputer spełnia wymagania zalecane. Wyłączenie synchronizacji pionowej nic nie dało. Czytałem dużo w necie na ten temat ale nie znalazłem rozwiązania. Wszystkie inne nowe gry chodzą płynnie na ultra tylko z fifą jest taki problem. z 19 było tak samo. Może ktoś mi pomóc? 

Komp: 

Płyta główna :MSI B450 Tomahawk 

Procesor: AMD Ryzen 5 2600

Grafika: Radeon RX570 8GB

RAM 16 GB

Dysk SSD Crucial BX500 240GB SATA3 (Systemowy)
Dysk HDD Toshiba P300 1TB (na tym dysku jest zainstalowana Fifa)
Monitor: MONITOR PHILIPS 21.5'' 223V5LSB2/10 
Zasilacz: SilentiumPC Vero M2 Bronze 600 W
Windows 10 Pro ver. 1809

Wiadomość 1 z 7 (5 830 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Fifa 20 Zacina się

★★★★★ Novice

Problem rozwiązany. Szukałem cały dzień i w końcu znalazłem. W ustawieniach Fify ustawiłem ilość fps max 60 klatek. Podczas gry miałem ich jednak ponad 200 i nie wiem czemu tak się działo. Dopiero w sterowniku AMD znalazłem coś takiego jak Chill FPS. Ustawiłem dla Fify ilość minimum 50, max 60. Uruchomiłem grę i fpsy się ustabilizowały a co za tym idzie gra przestała się ciąć. Spróbuj tak samo jeśli masz kartę Radeona

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 7 (5 779 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Fifa 20 Zacina się

★★★ Novice
@Kamill765 Mam tak samo jak Ty. Ja posiadam Laptopa Predator Helios 300 i jest dokładnie tak samo jak u Ciebie. Dodam, że wersja demo chodziła idealnie na ustawieniach ultra.
Wiadomość 2 z 7 (5 816 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 20 Zacina się

★★★★★ Novice

Problem rozwiązany. Szukałem cały dzień i w końcu znalazłem. W ustawieniach Fify ustawiłem ilość fps max 60 klatek. Podczas gry miałem ich jednak ponad 200 i nie wiem czemu tak się działo. Dopiero w sterowniku AMD znalazłem coś takiego jak Chill FPS. Ustawiłem dla Fify ilość minimum 50, max 60. Uruchomiłem grę i fpsy się ustabilizowały a co za tym idzie gra przestała się ciąć. Spróbuj tak samo jeśli masz kartę Radeona

Wiadomość 3 z 7 (5 780 wyświetleń)

Dot.: Fifa 20 Zacina się

★★★★ Novice
@Kamill765 A resztę ustawień jak ustawiłem? Synchronizację i buforowanie?
Wiadomość 4 z 7 (5 774 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 20 Zacina się

★★★★★ Novice

Wyłączyłem wszystko ale teraz jak już mam ustabilizowane fpsy to włączę z powrotem. W moim przypadku pomimo ustawienia w grze limitu klatek do 60, podczas gry miałem ich ponad 200 więc musiałem znaleźć inny sposób żeby ograniczyć fpsy. Ustawcie sobie w grze limit na 60 a potem zobaczcie ile macie faktycznie podczas meczu. Jeśli bedziecie mieć tak jak ja, to wiecie gdzie szukac problemu

Wiadomość 5 z 7 (5 765 wyświetleń)

Dot.: Fifa 20 Zacina się

★★★ Newbie

Mnie pomogło ustawienie czekaj na synchronizację na NIE i max fps 60

Wiadomość 6 z 7 (5 451 wyświetleń)

Dot.: Fifa 20 Zacina się

[ Edytowane ]
★★★ Novice

@Kamill765
Dziękuję za pomoc. Gra mi się mroziła na pełnym ekranie (w oknie chodziła jak złoto). Teraz wszystko hula.

Typ procesora: Intel(R) Core(TM) i7-4790K CPU @ 4.00GHz

Radeon RX580 8Gb

Pamięć operacyjna 16 GB

Windows 10 Pro 64

Wiadomość 7 z 7 (5 298 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA