Dot.: Fifa 20 Delay

autor: kingaidenx97
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Fifa 20 Delay

★★ Apprentice

Witam, czy zna ktoś rozwiązanie które pomogłoby wykluczyć delay w fifie 20 w offline i online? Zmieniałem płytę główną, robiłem formata lecz nic nie pomogło, nowy pad też nie pomógł. 

Wiadomość 1 z 3 (234 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 20 Delay

★★ Guide

Niestety kolego ale tutaj delay jest też w odpowiadaniu na tym forum. Zanim się doczekasz odpowiedzi to ujrzymy FIFĘ 30

Wiadomość 2 z 3 (204 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 20 Delay

★★ Novice

W podobnym poście dodałem taką samą odpowiedź i ta niestety będzie taka sama aż za pewne do Fify 2050 bo nic się nie zmieni. Odpowiedź jest prosta. Wszystko to wina totalnie słabych serwerów naszego kochane EA czyli krótko mówiąc DELAY Wink Do nie dawna jeszcze krążyły spekulacje czy to przez handicap jednak moim zdaniem to po prostu wina delay'i. EA jako jedna z największych korporacji gier nie potrafi zapewnić dla swoich graczy odpowiednich warunków do gry. Tym bardziej straszny jest fakt, że czerpie ona dziesiątki milionów rocznie ba nawet miliardów za pointsy i inne dodatki. Jednak możemy pisać rozpisywać się, a EA nadal będzie problem olewać bo w końcu hajs się zgadza więc po co coś usprawniać przecież to nie ich "wina" że gracze stają się nerwowi, sfrustrowani podczas gry tracąc powoli cierpliwość. Ja obecnie jeszcze gram lecz widząc ilu ludzi ucieka z tej gry usuwając raz na zawsze sam zastanawiam się niejednokrotnie robiąc rachunek sumienia, że może warto bo szkoda zdrowia psychicznego, po prostu Wink 

Wiadomość 3 z 3 (183 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA