Dot.: Fifa 19 problemy ze sterowaniem w fut champions na klawiaturze

autor: 1154440
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Fifa 19 problemy ze sterowaniem w fut champions na klawiaturze

[ Edytowane ]
★ Novice

Witam, otóż mam pewien problem ze sterowaniem w fifie 19 na PC grając na klawaiturze i myszce. Otóż grając w fut champions sterowaniem zmieniło się na inne niż w drodze do sławy,szybkich meczach i na arenie treningowej. Wszedłem wtedy w dostosuj sterowanie dośrodkowanie na s zmieniłem na a ( lub po prostu na s) potem na s zapisałem i wszystko działało normalnie dodatkowo sterowanie było tylko trochę zmienione. Natomiast jak zagrałem w division rivals tam zmieniło się sterowanie całkowicie lub prawie (np. podanie było pod l ). Kiedy próbowałem zmienić sterowanie klikając na daną literę ppm np. strzał by zmienić na na ppm nie dało się. Był to tryb online a więc przerwa trwała tylko 30 s. Bardzo proszę o pomoc .

Wiadomość 1 z 3 (385 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 19 problemy ze sterowaniem w fut champions na klawiaturze

★★★ Newbie

Da sie wgl grać mecze online na myszce i klwaiaturze? Jak tak to powiedz mi jak pls

Wiadomość 2 z 3 (355 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 19 problemy ze sterowaniem w fut champions na klawiaturze

★ Novice

No normalnie jak grasz na np. najlepszą drużynę tygodnia to podczas meczu wchodziłem w dostosuj sterowanie jak było np. dośrodkowanie na s zmieniałem na s , czy na coś innego a potem dawałem s , wychodziłem i dizałało.Problem w tym ,że jak gram na graczy to to nie działa , nie ma czasu podczas pauzy i nie wiem jak zmienić coś na ppm , śpm czy lpm.

Wiadomość 3 z 3 (342 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA